Grupi (foto shaka) :D

Foto te pjestareve ne forum

Ketej me fjongo ne koke , ketej me pistolete dhe puro :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po pra Mima, bo si i forte ky! Shiko vllain tat ti, Gangsterr hesapi! 8) 8) 8)

:lol: :lol: :lol:

Ai daku sikur me pelqen shume ne kete foto! :lol: :lol: :lol:

hahahahaha

Hahahaha po fjongon e kuqe ku e gjete??

Ato qe kam une diamante jane??

Daku u look very handsome!! :lol:

alb ai altini ka rene brenda me ty me duket, shiko sa te bukur te imagjinon
:wink: :roll:

Hahaha Kuklla e pra shume te bukur me imagjinon sidomos me ato floket e kapura siper!

Po pse te mos imagjinoj, e bukur je ti :smiley:

Me i bukri dhe me hamshori jam une! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vertete albi si shpirt qenke…hahahaha :lol: :lol:

Ci paskan bere temes keta, ku i keni fotot :lol: :lol: :lol:

Flm, e dija qe dikush do te me vleresonte lol :lol: :lol: :lol:

MIMA & DAKU :lol: :lol: *:lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajde Tango hajde :lol: :lol: uuuuuu sa kam qesh …

Sa ja paske bo qefin kuklles mer! Apo kshu eshte me ter men ajo?

Bo bo sa elegant kam dal ktu!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Hahahaha sa cute dukeni te gjithe!!

Daku e Mima shume sexyyyy!! :lol: :lol:

epo mjaft na majtet ne goje se do na merrni nazar :lol: :lol: :lol:

Flm, e dija qe dikush do te me vleresonte lol :lol: :lol: :lol:[/quote:2r97ug95]

:lol: :lol: :lol: :lol:

Bo sa kam qen ktu! Jam dobsu pak tani! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ndersa ketu kur bera pasaporten e pare! :lol: :lol: :lol: :lol: