Hahaha a po doni me fut reklama a shkat doni ju me TEXT ne videot e Yotubes

[b]Vet titulli e tregon :

  1. https://www.youtube.com
  2. Lype naj video t`naj shokut a ku po di un Nuk ban gjdo kun duhet mi lyp vid.
    [COLOR=white][COLOR=Black]3. Te kodi nalt fshine ket me ngjyr
https://www.youtube.com/watch?v=cr23wEpVoDA

[/COLOR][/COLOR][/b]

[b][COLOR=white][COLOR=green][COLOR=orange]&feature=related[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/b]

[COLOR=white][COLOR=green][COLOR=orange][COLOR=white]
[COLOR=Black]4. Pastaj futne kete " [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=white][COLOR=green][COLOR=orange][COLOR=white][COLOR=green]layer_token=e2ca9690bc4abc5e[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=white][COLOR=green][COLOR=orange][COLOR=white][COLOR=Black] " [Pa thojza]
5. Dhe linku behet keshtu : [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[b][COLOR=white][COLOR=Black]https://www.youtube.com/watch?v=cr23wEpVoDA[/COLOR][/COLOR][/b][b]&layer_token=e2ca9690bc4abc5e[/b]

[COLOR=white][COLOR=green][COLOR=orange][COLOR=white][COLOR=Black]6. Kliko [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]Click on the video to add an annotation.
7.
[b][COLOR=Black]Futja naj sen edhe Publish

Tutoriali nga : Webmaster xT.| erbLin
[COLOR=DarkOrange]Burimi : [COLOR=Red]hequr[/COLOR]


Vrejtje : Se shpejti dhe VIDEOJA e kti tutoriali[/COLOR][/COLOR][/b]

Interesant ky truk! Flm

Une nuk e kuptova pasi ka shume dialekt

jo spo kuptoj valla

OK qe tash po e baj ni vid edhe e shti :slight_smile: veq nja 2 min

Download VID here

Qeee

You Welcome :slight_smile: & flm [b]EMAUS[/b]

Gjithesesi un e provova por nuk lejon ta shpetosh!

Dhe une e provova,por ste lejon ta ruaj,keshtu qe 0-

E vertet por vetem truk , e zbulova kur futa nje vid. ne youtube isha duke i vendosur ksi lloj sende siiq esht tutoriali me lart dhe e pash nje url , e mora dhe e editova pak dhe :slight_smile: veq per shaka kryn pune :slight_smile:

Ok interesante ishte shume truku,por sikur ta ruante Lol::slight_smile: ,do ishte dicka fantastike…Gjithsesi dhe nje here truku ishte interesant :ok:

Më duket se funksionoj te mua :smiley:

//youtu.be/bBXnrGbGBnc"

Behet save vetem tek videot tuaja, ato qe keni publikuar vet :slight_smile:

Ke To qe kemi futur vete e dime ne,dhe nuk eshte nevoja te perdorim kete truk per vodeot qe kemi vutur vete ne akauntin tone.:slight_smile:

Ne fillim mendova si nje “bug” te youtube, por me pas nuk ta linte ta shpetoje, gjithesesi perpjekje bukur :slight_smile: