HD Wallpapers krijuar nga une

Ky eshte punimi im i pare ne photoshop i nje Wallpapers

Shkarkoe ne HD nga Depositfiles
https://depositfiles.com/files/vfh2vhe49?redirect

Shkarkoe ne HD nga MediaFire
https://www.mediafire.com/?n312u9m9ff899lv

Shkarko materialet qe kam perdorur Depositfiles
https://depositfiles.com/files/w9py2gz7u

Bukur …

Ja dhe nje punim tjeter te krijuar nga une ne HD

Shkarkoe ne HD nga Depositfiles
https://depositfiles.com/files/4i4xlobj5?redirect

Shkarkoe ne HD nga MediaFire
https://www.mediafire.com/?tk6nq67q5sv7iaj

Shkarkoe ne HD nga megashare
https://www.megashare.com/4497507

shume e bukur (y)

faleminderit Ariol me behet qefi qe i keni pelqere

shum te bukura qenkan (y)

Shume te bukura,por ngarkoj ne ndonje filehost si Mediafire.

se kuptova kete Kliton e ne Mediafire jane

      • Updated - - -

Faleminderit me behet qefi qe mi pelqeni

nuk e pashe qe i kishe ngarkuar dhe ne mediafire,pashe vetem depositfiles :),shkarkohen me kollaj,jo per gje.

Shum bukur, bravo

Shume bukur i ke punuar! Nisesh nga zero?

Jo fare nga zero por mar nje Wallpapers per baze e punoi mbi te

Foto ibpOb56nBhQ3xA.jpg

Foto

Video 1

//youtu.be/qa0JHzKjJO4

Urime për punimet.Të uroj suksese.

shume te bukura te dyja, vetem nje gabim te vogel ne shkrim tek e dyta, ke shkruar “argent desing”, duhet “argent design”…:stuck_out_tongue:

kush ka iPhone, ju sygjeroj 2 aplikacione te mira per Wallpapers:

1 Zedge
2 Pimp Your Screen

i gjeni falas ne App Store!