*^^* Hej Insomnia , U besh 100 vjeçe *^^*

Shume urime per tyyy
Joyeux anniversaireee
Tanti auguri per Insomniaaa
Happy birthday tu youuuu !!!

[COLOR=red]Qofsh gjithmone e lumtur ne ket bote Insomnia…:puthje: [/COLOR]


[COLOR=magenta]U befsh 100 vjeçe shoqe :puthje:[/COLOR]

NJE URIM I THJESHTE POR QE VJEN NGA ZEMRA…
TE UROJ CDO TE MIRE QE MUND TE OFROJE JETA NJE PERSONI TE MREKULLUSHEM SIQ JE TI…
DHE 100 PRANVERA PRINCIPESA!!!
TE PUTH DHE TE PERQAFOJ FORT:ciao:

Urimet me te mira nga zemra, per nje ditelindje te mrekullueshme.
QINDRA VJET U BEFSH INSOMNIA, DHE QOFSHIN VITE TE LUMTURA E TE GEZUARA PER TY
TE PUTH FORT KUKLLA

Urime Insomnia [COLOR=Black]u befsh 100vjece.


[/COLOR]

[b]Gezuar ditelindjen Insomnia ! edhe 100 vjet te tjera ! Fat e lumturi ne cdo hap te jetes tende !


[/b]

Gëzuar Ditëlindjen. U bëfsh 100 vjeçe dhe të uroj çdo të mirë që dëshiron në jetën tënde personale dhe atë familjare.

Me respekt,

Niko.

[b]Ju puth dhe ju falenderoj me sinqeritetin me te madh!!!

Shume shume Faleminderit!!![/b]

U befsh dhe 100 Vjeçe INSOMNIA dhe tu plotesofshin te gjitha deshirat!

GEZUAR DITELINDJEN!!

Gezuar ditelindjen Insomnia! Te uroj vite te shumta te mbushura me paqe, gezim, hare, shendet dhe sukses.U BOFSH edhe 102 vjec nga --------------------- capone .
Happy Birthday !!!

Falenderoj serish ata qe nuk kam falenderuar! :slight_smile:

me fal sepse me ka shpetuar pa te uruar.
u befsh edhe 100 vjec.
nje :puthje: per ty.

gezuar gezuar.

Me fal per vonesen Insomnia por s mund te rri pa te te uruar lal U BEFSH 99 VJECE se 100 do behem un :slight_smile:

Ju te dyve, per kete radhe ju fal, vetem nese nuk ndodh perseri…! :smiley:

Shume faleminderit per urimet, s’po i ve re voneses! :smiley:

E meriton nje puthje tani m.q.s. na fale kete radhe :slight_smile:

Gezuar ditelindjen dhe shume urime per ty!