Hej ti....po pra po .ti....ndalu pak dhe hyr ne kete teme....kam nevoj per ndihme !!!

Flm qe hyre :smiley:
Probleme zemre…kam vertet nevoj per ndihme…
Kam nje pyetje…qe eshte pak absurde ndoshta ?? Por do doja te dija mendimin e meshkujve ne pergjithesi…apo dhe femrave , nisur nga ndonje eksperienc personale . okkkkk boll u zgjata kot :S
Eshte e vertete qe meshkujt kur bien koke e kembe ne dashuri jan si femij ??? Qe dhe pse mund te ken nje karakter shum te forte…humbasin “llogjiken” :mad: …humbasin krenarin…e te qepen kemb pas kembeeeeeeee :ehi: …qe qan ,e perlotet .
Egziston mundesia qe thj te jet shtirje…apo kto jan vertet “simptomat” …e nje dashurie te vertet .
Dihet qe nuk pyes kot…

Uroj te marr ndonje pergjigje…flm …

po nisem nga vetja, eshte e ver8, nuk jane shtirje!!

Por ka qe bejne edhe ashtu…

hmmm…pres pergjigje te tjera

Eshte thjesht nje shtirje sa te beje per vete :smiley:

meshkuj qe qajne sot ne 2012???..jane lot korkodili e dashur…se nuk ka me te till…keshtu qe hapi syt e beji jo 4 por 6…hahahaha :stuck_out_tongue:

edhe ka !!

une do thoja kete : qendro larg tij per ca kohe ,nese edhe ty te mungojne ato kacavirrjet e tij ,dhe reagimi me pas do te jete po i njejte, kujdes se ja keni marre kokrrat fikut :

ku e provove ti ? ?

se kuptova ate shprehjen e fikut un :stuck_out_tongue:
kemi dy dit qe nuk flasim dheee …me mir mos ta pershkruaj situatennnnnn…sja vlen te futem aq thelle…

      • Updated - - -

Mos me thuaj qe dhe per te qare qani me pahir aman aman :o
Na mesoni dhe ne si behet :stuck_out_tongue:

      • Updated - - -

Mos me kto komente ti se na le pa martuar na le :stuck_out_tongue:
Se ve ne diskutim qe egzistojn te till…se dhe meshkujt kan ndjenja . Madje thon qe cdo mashkull behet nje here ne jeten e tij ne kte gjendje…
Por jam sh skeptike kur behet fjal per ate qe kam perball :confused:

Kur del nga vetvetja dmth qe je i dashuruar :dashuria::dashuria: (nuk jam vetvetja :lol:)

Qe ta maresh vesh se cfar eshte shtirje apo dashuri e vertete provoje njeher them une dhe pastaj do e kuptosh se cfar eshte:D

Olsi mos i detyro antaret te marrin hapa te gabuara ne jete :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Epo keshtu mesohen hapat e para :smiley:

Mos me kto komente ti se na le pa martuar na le
Se ve ne diskutim qe egzistojn te till…se dhe meshkujt kan ndjenja . Madje thon qe cdo mashkull behet nje here ne jeten e tij ne kte gjendje…
Por jam sh skeptike kur behet fjal per ate qe kam perball :confused:

9

kjo puna e meshkujve se behen1 her ne jet till, qenka si puna e kalit thon vetem 1 her ngopet ne vit :stuck_out_tongue:

omfg : |

deshta me shkrujt dicka, po e lash…

Kjo ishte pergjigja e duhur bravo Erina:tongue: nga i ke mesuar gjithe keto gjera moj:confused:

uuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuu cfare behet ketej mor vlla…nasi me shok…po flasin per dashurin…:stuck_out_tongue:

hahahaha ktu je ti mo hahahahh i kam ndegju po nuk thash te gjith meshkujt avash avash!po vetem ata se ceku Junisa !

      • Updated - - -

erindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ku je ti moj xhan? thash mos te mbyti olis e do shpetoj pa u ndenuar!!

nuk vdes qelbesina moj ka 7 shpirtra:@, do me ndimosh ti ?

hahahahahahhahahahahahhaha mire e tha Nasssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :@…qe ngordhte vete ishalla :@…erdha moj rrushe erdha…me zune ahahhahaha :stuck_out_tongue: