Hi for all - Pershendetje!

prsh, nga mua.
Une jam Poshnjari ashtu si njihem ne shume faqe.
per vjecet i shikone ne profil nuk eshte nevoja per koment.
Urime stafit per forumin dhe uroje tia kaloj sa me mire ne mes jush.

Mire se erdhe!

mir se erdhe poshnjari… ne ketu kalojme shum mire. shpresoj edhe uroj qe te kenaqesh edhe te kalosh edhe ti shum mire mese nesh…

Mire se vjen Poshnjari , qendrim te kendshem ne ket mes :slight_smile:

welcome Poshnja :slight_smile:

Ja ku u ktheva përsëri pas kaq shumë kohësh.

mire se rikthehesh! çne kjo risi? :slight_smile:

Kalofsh mire!

Të them të drejtën e kisha harruar fare :smiley:

Pe bej ndonje shenim, se si dihet! :wink: