Hilton: Me Ronaldon, si David Bechkam & Posh Spice

[b]

Pasanikja Paris Hilton ka shume fantazi…enderron nje te ardhme nen vemendjen totale te paparaceve duke qene cift me Cristiano Ronaldo-n, me te cilin kaloi dy net te nxehta.
[/b]
“Mund te jemi nje cift fantastik, me te medhenj se David Beckham dhe Posh Spice…jemi me te nxehte dhe me te rinj se ata”, mesohet te kete deklaruar Paris, sipas “News Of The World Paris”.

Qellimi i saj eshte te rikuperoje pozicionin e humbur pas lidhjes me nje djale aspak te njohur si Doug Reinhardt.

Dhe ne sulm eshte vene per te mbajtur per vete blerjen me te fundit te Real Madrid, futbollisti i famshem ne te gjithe boten, Ronaldo.

Sa keq qe planet tani jane bere vetem nga Paris, pasi Ronaldo heren e fundit qe u takuan ndenji rreth nje ore ne shtepine e saj ne Beverly Hills dhe preferoi te largohej shprej prej andej per te kaluar oret ne vazhdim me miqte e tij ne hotelin me pese yje ku po qendronte.

Lum kjo per kete mendje qe ka!

Pse ka mendje?

kushedi ka ca sbo vaki :slight_smile:

Paris Hilton hidhet ne sulm pak dite pasi mediat gossip publikuan ne faqet e para fotot e saj me futbollistin Cristiano Ronaldo.
Dy netet e kaluara ne Beverly Hills me lojtarin me te shtrenje ne bote nuk i kane lene ndonje shenje te vecante pasanikes amerikane, e cila shkon me tej duke i vene edhe disa etiketa jo shume etike sulmuesit te Real Madrid.
“Femerush dhe shume gay per shijet e mija”, e ka cilesuar Hilton, Ronaldon. Biondja nuk perdor terma te bute. Nje zhgenjim i madh per Paris, e cila mohon te kete kaluar nete te zjarrta me futbollistin. “Jemi vetem miq. Cristiano anon me shume tek tiparet e nje femre dhe kjo gje nuk me ngjit”, shton Hilton.
Trashegimtarja e rrjetit te famshem te hoteleve pohon se ne shtrat i pelqejne meshkujt ne kuptimin e vertete te fjales. “Ishte shume ne ankth per te me pelqyer”, u ka thene disa miqve te saj, duke zhvleresuar mitin Cristiano Ronaldo.

Kjo me duket se eshte si pune asaj dhelpres me rrushin!

Tamam. Edhe mua kjo më erdhi në mendje kur po lexoja shkrimin. Me atë femër nuk ia vlen as pështymën të harxhosh e jo më të shkosh në krevat me të. Sa më ngrejnë nervat ca femra të tilla.