Histori Dashurie

Secili nga ne ka perjetuar te pakten nje histori dashurie! Kush deshiron ta ndaj historine e tij te dashurise!

Pas 10 ditesh eshte dhe Shen Valentini! :dashuria:

cka me nda qe as dashuri 100% s’munesh mi thon… Hala pa u bo kurgjo u bo m** kejt… :frowning: Kejt thojn “hajt se bohet mir…” Po more, as une s’po thom qe s’bohet mir, po nuk osht thjesht “hajt”… Njeri ka1her munohet mos mi lendu tjert e bash qat’her i prish kejt… Ehh ca me bo… Jeta i ka kejt… Bash kur t’duhen mendt nuk i ke e kur nuk t’duhen kurgjo i ki…

cfar kerkon te zbulosh cfar kerkon te perfitosh cfar kerkon nje pergjigje apo bised > cdo njeri ka personalitetin e vet>

mendoje se nuk shkon shum pershtat kjo tem :topi::topi::topi::topi::topi::topi::topi: