Horoskopi Ditor

Horoskopi: E Djele 21/01/2007

Dashi
Nuk është e lehtë të gjeni përgjigje për gjithçka, por duhet të jeni të vetëdijshëm se ju janë hapur disa shtigje. Përpiquni të kërkoni një fillim të ri brenda vetes suaj. Mos nënvleftësoni asnjë mundësi.

Demi
Të qëndruarit në qetësi nuk është e lehtë, veçanërisht për ju që e parashikoni me kohë atë se çfarë do të ndodhë. Por është e nevojshme një periudhë qetësie për të rikuperuar energjitë.

Binjakët
Sot është dita kur duhet të lini pas të gjitha gjerat që ju mbajnë në vendnumëro. Yjet do t’ju dhurojnë frymëzimin e duhur për të pasuruar imagjinatën. Lërini idetë të dalin ashtu sikurse i mendoni.

Gaforrja
Një faturë që mbërrin papritur në adresën tuaj do t’ju bëjë të tregoni më shumë kujdes për portofolin tuaj. Yjet ju këshillojnë gjithashtu t’i kushtoni vëmendje anës emocionale. Nëse nuk arrini të shprehni me fjalë, flisni me shikimin dhe ngrohtësinë tuaj.

Luani
Sot është dita kur duhet të tregoni vetveten. Shtrini kufijtë tuaj të zakonshme. Zemra, mendja dhe shpirti juaj kanë nevojë për më shumë hapësira. Hidhni hapa përtej asaj që keni bërë zakonisht.

Virgjëresha
Nuk është momenti të vrisni trurin se çfarë mendojnë të tjerët për ju. Vetëm idetë tuaja kanë rëndësi. Telefonojini një miku dhe shprehni ato që mendoni. Bëni një listë të gjërave që ju duhen dhe kërkoni burimet për t’i përfituar.

Peshorja
Do të përballeni me kritika. Por mos u dekurajoni. Mos harroni se fjalët kanë një pushtet te jashtëzakonshëm. Zgjidhni vizionin që ju përshtatet me shumë. Merrni kohën e duhur për të realizuar planet tuaja.

Akrepi
Ndërgjegjësohuni për çështjet tuaja të brendshme, sidomos në aspektin profesional. Pritet të ketë ndryshime në disa fusha. Qëndroni në gatishmëri të gjithçka të re që mund të ndodhë rreth jush.

Shigjetari
Mos hiqni dorë nga ëndrrat që keni. Përkundrazi mund të imagjinoni më të mirën për ju. Do ta kuptoni se ëndrrat do t’ju ndihmojnë të mbani gjallë perspektivën e ambicieve tuaja.

Bricjapi
Do të ndiheni të ripërtërirë nga energji të reja. Kjo do t’ju bëjë që të ndiheni të relaksuar dhe t’u përkushtoheni të tjerëve. Eshtë e pamundur që të plotësoni gjithnjë nevojat e të tjerëve, dhe për këtë do t’ju duhet më shumë sakrificë.

Ujori
Vini mendjen në punë. Mësoni se si do të paraqisni edhe anë të tjera të vetes, si mirëkuptimi dhe dashamirësia. Dëshira për të arritur standarde të larta do t’ua bëjë më të vështirë rrugën tuaj në të gjitha aspektet.

Peshqit
Kujdes. Idetë e reja nuk janë gjithnjë më të mirat. Kujtojeni këtë kur dëgjoni sugjerimet e të tjerëve. Eshtë momenti kur mund të merrni pa frikë rolin e mbështetësit. Eksperiencat e reja do të zhvillojnë kapacitetin.

E Djele 28 janar 2007

Dashi
Më në fund koha është në anën tuaj! Të veprosh më dëshirë dhe mirëkuptim do t’ju ndihmojë të kuptoni njerëzit që keni përreth. Mbase kjo do të ju ndihmojë shumë dhe në hapat që do të hidhni për të ardhmen tuaj.

Demi
Sa më shumë që të përpiqeni ti bëni bisht një situatë të vështirë aq më e vështirë do të bëhet ajo për ju. Hartoni një plan për zgjidhjen e këtij problemi dhe luftoni frikën tuaj. Perceptimi juaj është më i frikshëm se realiteti.

Binjakët
Reflektoni mbi veprimet e fundit qe keni bërë. Një impulsivitet i tepërt mund t’ju çojë drejt diçkaje që nuk e prisnit. Përpiquni që me anë të këtij impulsiviteti të mos lëndoni personat që keni pranë vetes suaj.

Gaforrja
Keni fuqinë për të ndryshuar diçka që s’ju pëlqen sot. Nëse në mendjen dhe zemrën tuaj keni diçka që nuk e thoni dot me zë të lartë atëherë shkruani një letër. Kini kujdes! Jo një e-mail, një letër me shkrimin dore tuajin. Nuk keni pse e postoni atë, por thjesht të shkruarit do ju heqë një barrë të madhe qe ju as që e mendonit.

Luani
Jini i duruar, dhe besoni në faktin që gjërat ndodhin atëherë kur është e shkruar për të ndodhur. Njerëzit ju adhurojnë për faktin që ju i dëgjoni ata. Dhe kjo gjë ju bën që të doni më tepër veten tuaj. Madje shpeshherë habisni dhe veten tuaj me rezultatet që arrini.

Virgjëresha
Disa herë njerëzit që duken të fuqishëm fizikisht janë të lodhur mendërisht. Kalojini kërkesat tuaja për veten. Merruni me ndonjë sport, regjistrohuni në ndonjë kurs vallëzimi. Është koha që të vini trupi tuaj në lëvizje. Kjo do t’ju ngrejë shumë lart moralin tuaj.

Peshorja
Keni rastin që të ndihmoni dikë për të ndërmarrë nj hap të rëndësishëm në jetë. Nuk duhet ta kërkoni ju këtë moment, duhet të prisni që të vijë natyrshëm. Mbani sytë dhe veshët në gatishmëri për të pritur çastin e duhur.

Akrepi
Qëllimet e mira janë të vlefshme por të mjegullta, ndërkohë që yjet ju këshillojnë të jeni më praktikë sot, sidomos kur bëhet fjalë për çështje parash. Bëni pak përpjekje dhe do të arrini rezultatet që prisnit.

Shigjetari
Dikush mendon se ju keni ngecur diku, por kjo s’është aspak e vërtetë. Ju keni nevojë për më tepër informacion që të fitoni në këtë mision në mënyrë që të mis humbisni. Shfrytëzoni të gjithë burimet tuaja: zemrën, mendjen, shpirtin përpara se të bëni ndonjë lëvizje.

Bricjapi
Duke u sjellë si bujar do të ndikoni dhe njerëzit përreth jush të sillen si të tillë. Keni një milion njerëz për të kontaktuar dhe nuk jeni të sigurt kë të telefononi të parin. Merrni frymë thellë. Pastaj merrni një penë dhe një letër dhe fokusohuni në detaje mbi prioritetet.

Ujori
Është koha e përkryer të shfrytëzoni influencën tuaj shoqërore dhe profesionale. Mund ti bëni të dyja në të njëjtën kohë. Keni mendua ndonjëherë të merrni pjesë në një shoqatë interneti që kanë të bëjnë me miqësitë e reja?

Peshqit
Të ndihesh konfident me të tjerët qenka bërë ngjitëse sot. Është koha për të parë dallimin mes komunikimit të pastër dhe përmirësimit pamor, në punë dhe në jetën tuaj personale. Eliminoni sa më shumë sot qëndrimet statike.

[b][align=left]
HOROSKOPI

DASHI – Pozicioni i bukur i yjeve në shenjën tuaj sot bën që përgjegjësitë e
reja të mos ju trembin, sepse jeni të vetëdijshëm që janë rruga e vetme për të
krijuar lidhje të forta dhe jetëgjata. E rëndësishme është të arrini të ekuilibroni
kërkesat tuaja me ato të personave që ju rrethojnë.

DEMI – Do të jetë ndonjë udhëtim i shkurtër që do ta bëjë ditën e sotme më
të veçantë. Mos humbisni humorin e mirë dhe optimizmin që ju dhurojnë
yjet dhe hapuani dyert të rejave të rëndësishme që do ju paraqiten në ditët
në vazhdim. Do të ndiheni mirë si nga ana erotike, ashtu edhe nga ajo intelektuale
me shenjën e Gaforres, Akrepit dhe Peshqve.

BINJAKËT – Në qoftë se doni të jetoni në sintoni me të tjerët, mundohuni të
shfaqni një sjellje modeste dhe të sinqertë kundrejt personave që ju qëndrojnë
pranë. Në këtë mënyrë do të arrini të tërhiqni rreth vetes persona të vlefshëm
në fushën profesionale.

GAFORRJA – Hëna është në elementin tuaj dhe ju fton të jetoni e manifestoni
ndjenjat tuaja në maksimum. Jeta juaj e brendshme ka nevojë për më shumë
qartësi. Në qoftë se ju bën të ndiheni mirë, ndaloni një moment për të kuptuar
më mirë çfarë ju shqetëson.

LUANI – Të nënvlerësoni pengesat që ju paraqiten mund të jetë një gabim i
madh, ndërsa t’i përballoni ato me qetësi mund të jetë një avantazh për ju.
Harroheni të shkuarën në qoftë se jeni zhgënjyer dhe hapjani dyert e zemrës
të ardhmes, që me ndihmën e Hënës ju bën të rilindni.

VIRGJËRESHA - Hëna kalon në kundërshtim me shenjën tuaj, duke ju krijuar
ndonjë vështirësi në komunikim, gjë që do ju sjellë zënka, sfi da, keqkuptime,
pa e kuptuar as vetë se si ndodhën. Përdorni inteligjencën dhe
shpirtin tuaj luftarak, duke lënë mënjanë personat që duan t’ju pengojnë.

PESHORJA – Ditë e shkëlqyer në gjithçka që ka të bëjë me punën, aktivitetet e
përditshme dhe në marrëdhëniet me kolegët. Ndonjë e re e rëndësishme mund
të shfaqet gjatë ditës. Përdorni më shumë kuriozitetin, pa menduar se dini gjithçka.
Në dashuri bëni veprime konkrete.

AKREPI – Duke fi lluar që sot, do të keni një humor më të qetë dhe do të jeni
më të gatshëm për të bashkëpunuar me botën që ju rrethon. Do të keni
shumë fantazi dhe imagjinatë. Mundohuni ta përdorni në diçka të vlefshme
dhe të bukur. Përmirësime në dashuri.

SHIGJETARI – Nuk keni pse të shqetësoheni për një person që nuk ka asgjë
të përbashkët me ju. Thjesht largohuni prej këtij personi dhe mos mendoni
më. Hëna e plotë rrit energjinë tuaj të brendshme. Shfrytëzoni këtë transit
për të vlerësuar më mirë situata të ndryshme dhe për ta bërë jetën tuaj më
të bukur.

BRICJAPI – Shfrytëzoni favoret që ju jep Plutoni për të kaluar një fundjavë të
këndshme me personat që doni më shumë. Në qoftë se keni dëshirë të fantazoni
dhe të argëtoheni, shikoni përreth një person intrigues që i përket shenjës së
Demit. Ai mund të jetë partneri juaj ideal. Të favorizuara, zgjidhja e problemeve
profesionale dhe realizimi i një ëndrre të rëndësishme.

UJORI – Hëna e plotë në shenjën tuaj ju çon në përfundimin e një pune të fi lluar
disa muaj më parë. Ndërsa për sa i përket jetës në çift, yjet ju këshillojnë
të mos bini pre e xhelozisë. Duke qenë dyshues e duke mos besuar te personat
që ju qëndrojnë pranë, mund t’u bëni keq të tjerëve, por mbi të gjitha i
bëni keq vetes, sepse lini t’ju ikin momentet më të qeta që ju ofron jeta.

PESHQIT – Hëna e plotë në shenjën e Demit, i cili i përket shenjës së
Tokës, tamam si ju, bën që dita e sotme të jetë perfekte, për përfundimin
e projekteve dhe propozimeve profesionale. Shumë të favorizuara
do të jenë udhëtimet që do të pasurojnë bagazhin tuaj kulturor. Një
udhëtim i shkurtër do të jetë i përshtatshëm.[/align][/b]

gazeta shqip…

A besohet horoskopi? Une per vete nuk i besoj dhe nuk e marr mendimin te lexoj ne gazeta! :o

DASHI (20/III-20/IV)
Vazhdoni të punoni në projektin e ri që ju ofrohet ,së shpejti do arrini rezultate pozitive.Pikërisht sot do ju duhet të përkujdeseni për një pjestar të familjes që ka një gjëndje shëndetsore të ndërlikuar.

DEMI (21/IV-20/V)
Do ndërmerrni disa nisma të rëndësishme sot të cilat do ju shërbejnë në fushën profesionale.Evitoni shpenzimet e tepërta dhe dëshirën për të blerë një objekt, lëreni për një moment tjetër.

BINJAKET (21/V-20/VI)
Mundohuni të tregoheni të përpiktë me detyrimet tuaja ekonomike për mos krijuar probleme më vonë.Nëse po kaloni një periudhë stresuese sot do jetë dita e përshtatshme të bënit një shëtitje në ajër të pastër.

GAFORRJA (21/VI-22/VII)
Pët ata të cilët kërkojnë një punë të re, mundësi të mira në horizont paraqet dita e sotme. Fokusimi juaj i plotë do të jetë tek financa. Do ju kalojnë në mendje ide të reja të cilat do ju bëjnë t’i shikoni synimet tuaja më me optimizëm.

LUANI (23/VII-22/VIII)
Një ditë e përshtatshme është për ato të cilët kanë lidhje me biznesin dhe tregëtinë. Për arsye të impenjimeve të shumta, gjatë fundit të ditës mund të ndiheni disi konfuz nga një propozim që ju bëhet nga një person.

VIRGJERESHA (23/VIII-22/IX)
Gjatë ditës së sotme do të ndiheni optimist dhe i balancuar në mendime. Stili juaj i punës do të bëhet më i organizuar e më metodik se ditët e tjera. Do të ishte mirë sikur të ruanit këtë ritëm edhe në vazhdim se do arrini sukses.

PESHORJA (23/IX-22/X)
Nëse jeni duke punuar në një fushë artistike, do të kaloni një ditë mjaft të gëzueshme. Do të keni një imagjinatë të zhvilluar për të realizuar një vepër të re. Dashuria dhe romanca do të jenë gjithashtu të favorizuara për ju.

AKREPI (22/X-21/XII)
Do të ndieni nevojën të bëni pak pushim për shkak të stresit të akumuluar nga puna. Nëse jeni profesionist në fushën e kompjuterit, do të hasni disa vështirësi në lidhje me produktivitetin në punë.

SHIGJETARI (22/XI-21/XII)
Duhet të bëni kujdes nga persona të cilët ndodhen në pozita më të larta se ju,ecuria juaj e mirë në punë shihet me ambicie nga këta persona. Duhet të bëni kujdes,jo gjithçka që ju thuhet është e vërtetë.

BRICJAPI (22/XII-20/I)
Sot do të jetë koha e përshtatshme për mbledhje, diskutime në grup apo të jepni opinionin tuaj. Personat që ju rrethojnë do t’ju dëgjojnë me shumë vëmendje.Do të lini përshtypje mjaft të mira tek eprori juaj.

UJORI (20/I-19/II)
Tashmë ndodheni në drejtimin e duhur për të ecur përpara në planin tuaj profesional. Momente të këndshme do të kaloni me miqtë tuaj sidomos gjatë mbrëmjes së sotme, pamja juaj do të tërheqë vëmendjen e mjaft personave.

Dashi
Puna: Mundësi përfitimi
Shëndeti: Gjendje stabile
Dashuria: Kërkoni aventura

Demi
Puna: Keni shumë ngarkesë
Shëndeti: Kërkoni ndihmën e mjekut
Dashuria: Xhelozia nuk i duhet raportit tuaj

Binjakët
Puna: Bëhuni më kreativ
Shëndeti: Probleme me tretje
Dashuria: Jeni romantik

Gaforrja
Puna: Nuk jeni ambicioz si më parë
Shëndeti: Probleme me lukth
Dashuria: Gjërat e vogla mund ta prishin atë që keni ndërtuar

Luani
Puna: Nuk keni motivim
Shëndeti: Pa shqetësime
Dashuria: Shmangni takimet e shpeshta

Virgjëresha
Puna: Kërkohen idetë tuaja
Shëndeti: Dhimbje muskujsh
Dashuria: Lidhja juaj po bëhet serioze

Peshorja
Puna: Filloni nga e para
Shëndeti: Pa probleme
Dashuria: Keni gjetur lumturinë

Akrepi
Puna: Dita juaj për pushim
Shëndeti: Kokëdhimbje
Dashuria: Qëndroni pranë personit të dashur

Shigjetari
Puna: Shpenzoni shumë
Shëndeti: Nuk ankoheni për dhimbje
Dashuria: Mos lejoni t’u kaplojë monotonia

Bricjapi
Puna: Jeni të ngarkuar së tepërmi
Shëndeti: Probleme me veshka
Dashuria: Raportet po stabilizohen

Ujori
Puna: Probleme financiare
Shëndeti: Gjendje e mirë
Dashuria: Kërkoni shumë

Peshqit
Puna: Një mundësi e mirë për ju
Shëndeti: Mungesë vitaminash
Dashuria: Shkoni drejt ndarjes

Bobo na mbyten keto takimet e shpeshta hahaha :stuck_out_tongue:

Dashi
Puna: Të gjitha projektet kërkojnë angazhim
Shëndeti: Probleme me traktin tretës
Dashuria: Xhelozia nuk është e mirëseardhur

Demi
Puna: Mos u ndikoni nga idetë e të tjerëve
Shëndeti: Përcilleni shtypjen e gjakut
Dashuria: Ju nuk jeni fajtor për gjithçka

Binjakët
Puna: Bëni atë që kërkohet nga ju
Shëndeti: Ngarkesë psikike
Dashuria: Lidhja juaj është për çdo lëvdatë

Gaforrja
Puna: Zbatoni idetë tuaja
Shëndeti: Merruni me aktivitet fizik
Dashuria: Largojeni barrën nga vetja

Luani
Puna: Sot mos investoni
Shëndeti: Dhimbje fyti, vizitoni mjekun
Dashuria: Mos bini në grackën e të tjerëve

Virgjëresha
Puna: Keni filluar mbarë
Shëndeti: Këshillohuni me mjekun tuaj
Dashuria: Meritoni më shumë

Peshorja
Puna: Mundësitë janë para jush
Shëndeti: Mos merrni barna pa nevojë
Dashuria: Oferta juaj është e duhura

Akrepi
Puna: Reagoni shpejtë
Shëndeti: Kokëdhimbje e lehtë
Dashuria: Një aventurë mund t’ua largojë dhimbjen

Shigjetari
Puna: Kërkoni liri më të madhe në fushëveprim
Shëndeti: Konsumoni supë dhe jogurt
Dashuria: Shtoni romancë lidhjes tuaj

Bricjapi
Puna: Mos bini pre e vetëbesimit të tepërt
Shëndeti: Dhimbje e lehtë shpine
Dashuria: Nuk komunikoni sa duhet

Ujori
Puna: Nuk është një nga ditët më të mira
Shëndeti: Vizitoni një psikolog
Dashuria: Mund të krenoheni me lidhjen

Peshqit
Puna: Suksesi varet nga angazhimi juaj
Shëndeti: Lehtë mund të sëmureni
Dashuria: Pranë jush gjendet personi që kërkoni

Dashi
Puna: Të gjitha projektet kërkojnë angazhim
Shëndeti: Probleme me traktin tretës
Dashuria: Xhelozia nuk është e mirëseardhur

me shendet jam mire,
dashuri ska:P
pune gjithashtu jo. Kshtu qe si besoj kto sene !:smiley:

Nuk i besoj aspak Horoskopi ,sbaj mend kur e kam lexuar

si besoni horoskopit tim ju :confused:…dhe un per inat do e ve prap :tongue:

Horoskopi ditor: 3 prill 2011

Dashi
Puna: Veprime të paparamenduara
Shëndeti: Pa shqetësime
Dashuria: Lidhje kaotike

Demi
Puna: Keni zgjedhur vështirësitë
Shëndeti: Nuk ka vend për shqetësim
Dashuria: Kënaqeni me pak

Binjakët
Puna: Nuk është koha për vetëpërmbajtje
Shëndeti: Dhimbje fyti
Dashuria: Miqtë ndikojnë negativisht në lidhjen tuaj

Gaforrja
Puna: Mos lejoni që t’ju manipulojnë të tjerët
Shëndeti: Gjendje stabile
Dashuria: Jeni shumë të ndjeshëm

Luani
Puna: Po përshtateni në situatën e re
Shëndeti: Merruni me sport
Dashuria: Lidhja juaj pranë fundit

Virgjëresha
Puna: Gjithçka po shkon si duhet
Shëndeti: Ushtrime të lehta
Dashuria: Bindeni partnerin se gjithçka është në rregull

Peshorja
Puna: Vështirë ndërroni qëndrimet
Shëndeti: Mund të ftoheni
Dashuria: Akuzoni njëri-tjetrin

Akrepi
Puna: Bazohuni në intelektin tuaj
Shëndeti: Kontrolloni sytë
Dashuria: Takimit shpesh përfundojnë me zënka

Shigjetari
Puna: Merrni përgjegjësi të mëdha
Shëndeti: Gjendje e mirë
Dashuria: Vendosni kurthe

Bricjapi
Puna: Mbani reputacionin në shoqëri
Shëndeti: Probleme me ndryshimet e kohës
Dashuria: Dëshironi të ikni

Ujori
Puna: Zvogëloni shpenzimet
Shëndeti: Nervozë
Dashuria: Entuziazëm në dashuri

Peshqit
Puna: Është koha të tërhiqeni
Shëndeti: Lodhje
Dashuria: Jeni të mahnitur me idetë e partnerit

Horoskopi ditor: 10 prill 2011

Dashi
Puna: Mungesë aktiviteti
Shëndeti: Mos merrni barna pa nevojë
Dashuria: Ditë e mirë për lidhjen tuaj

Demi
Puna: Keni qëndrime konstruktive
Shëndeti: Vizitoni mjekun
Dashuria: Ndjenjat ju tradhtojnë

Binjakët
Puna: Angazhohuni më shumë
Shëndeti: Merruni me ndonjë aktivitet
Dashuria: Dikush flirton me ju :o

Gaforrja
Puna: Jeni ambicioz dhe energjik
Shëndeti: Gjendje e mirë
Dashuria: Dëgjoni zemrën

Luani
Puna: Pajtohuni me përfitimet
Shëndeti: Kujdes ndryshimin e motit
Dashuria: Mos merrni vendime të shpejta

Virgjëresha
Puna: Jeni të arsyeshëm në vendime
Shëndeti: Probleme me tretje
Dashuria: Udhëtoni diku bashkë

Peshorja
Puna: Përballeni me presion
Shëndeti: Dhimbje muskujsh
Dashuria: Mos e kritikoni partnerin

Akrepi
Puna: Angazhoheni shumë pak
Shëndeti: Gjendje e mirë
Dashuria: Do të befasoheni

Shigjetari
Puna: Pranojini gabimet
Shëndeti: Dhimbje në bark
Dashuria: Do t’ia fitoni zemrën

Bricjapi
Puna: Shfrytëzoni përvojën tuaj
Shëndeti: Kujdes ushqimin
Dashuria: Jeni përplot dashuri

Ujori
Puna: Nuk veproni me vëmendje
Shëndeti: Mungesë vitaminash
Dashuria: Bisedoni më shumë me partnerin

Peshqit
Puna: Po shkoni drejt sukseseve
Shëndeti: Largoni yndyrat nga ushqimi
Dashuria: Ju pret një takim intrigues

Ujori
Puna: Nuk veproni me vëmendje
Shëndeti: Mungesë vitaminash
Dashuria: Bisedoni më shumë me partnerin

Mir e ka horoskopi! duhet biseduar

Dashi
Puna: Atmosferë e mirë në zyre
Shëndeti: Disponim i mirë
Dashuria: Provoni gjëra të reja

Demi
Puna: Takimi interesant pune
Shëndeti: Jeni shumë të ndjeshëm
Dashuria: Mosmarrëveshje e shkurtë

Binjakët
Puna: Qëndroni më të koncentruar
Shëndeti: Rrini në vende të hapura
Dashuria: Nuk shfaqni atë që dëshironi

Gaforrja
Puna: Befasi e pakëndshme në punë
Shëndeti: Mos u shqetësoni për shëndet
Dashuria: Partneri nuk luan drejtë

Luani
Puna: Përqendrohuni në atë që duhet
Shëndeti: Mos rrini në vende të lagështa
Dashuria: Mos xhelozoni pa arsye

Virgjëresha
Puna: Jeni të befasuar nga bashkëpunëtorët
Shëndeti: Gjendje e qëndrueshme
Dashuria: Konfuzion për raportet tuaja

Peshorja
Puna: Nuk ndryshoni asgjë në profesion
Shëndeti: Mbani higjienën
Dashuria: Zënkë e panevojshme

Akrepi
Puna: Jeni të stimuluar
Shëndeti: Gjendje e mirë mendore
Dashuria: Miqësia i pengon krijimit të lidhjes

Shigjetari
Puna: U rezistoni kritikave
Shëndeti: Ndryshoni ambientet ku qëndroni
Dashuria: Tregoni me lehtësi bindjet tuaja

Bricjapi
Puna: Po përparoni, ngadalë por sigurt
Shëndeti: Lodhje muskulore
Dashuria: Nuk dini si të ndihmoni partnerin

Ujori
Puna: Keni komunikim të mirë me kolegët
Shëndeti: Ecni më shpesh
Dashuria: Ua besoni miqve problemet tuaja

Peshqit
Puna: Keni kritere shumë të larta
Shëndeti: Pa shqetësime
Dashuria: Nuk dëshironi një lidhje të re

( se di per ju , po mua me del gjithnje ky horoskopi ktu )

we we we si e ka gjet…fiks…vetem te na e kishe shkruar ne mengjes do ishte me mire…haha

Kush je ti Igli! Dhe mua po mi gjen ca!!!

Dashi
Puna: Sjellja juaj ka efekt
Shëndeti: Jeni në formë të mirë
Dashuria: Miqtë ju ndihmojnë për t’i rregulluar raportet

Demi
Puna: Jeni gjithmonë me fat
Shëndeti: Probleme psikike
Dashuria: Një takim në fshehtësi

Binjakët
Puna: Kolegët ju provokojnë
Shëndeti: Merrni më shumë vitamina
Dashuria: Dyshoni pa nevojë

Gaforrja
Puna: Mundoheni t’i përmirësoni gabimet
Shëndeti: Shmangni ushqimin e yndyrshëm
Dashuria: Jini më taktik

Luani
Puna: Ndikoheni nga të tjerët
Shëndeti: Përqendrim i dobët
Dashuria: Keni konkurrencë të fortë

Virgjëresha
Puna: Ju ka tradhtuar dikush që i keni besuar
Shëndeti: Vizitoni oftalmologun
Dashuria: Probleme në çift

Peshorja
Puna: Nuk dëshironi partneritet
Shëndeti: Ngarkesë nervore
Dashuria: Po bëheni shumë pasionant

Akrepi
Puna: Vështirësi financiare
Shëndeti: Probleme me dhëmbë
Dashuria: Dëshironi të qetësoni gjakrat

Shigjetari
Puna: Jeni në dilemë për të vendosur
Shëndeti: Ftohje e mundshme
Dashuria: Shkoni me kokë drejt murit

Bricjapi
Puna: Dëshironi t’i keni gjërat e qarta
Shëndeti: Probleme me lukth
Dashuria: Nuk dëshironi që askush t’u përzihet në lidhje

Ujori
Puna: Rreziku ia ka vlejtur
Shëndeti: Gjendje e mirë
Dashuria: Mendoni se askush nuk ju kupton

Peshqit
Puna: Keni shpirt konkurrues
Shëndeti: Qëndroni në ambiente të hapura
Dashuria: Partneri ju kundërshton pa arsye

Une jam demi…me pak fjale e tregoka horoskopin po me dolen pothuaj te gjitha, pervec asaj te dashurise…:stuck_out_tongue:

Hehe, dhe mua ma ka ngaterruar dashurin sot :smiley: :smiley:

askush zevendesim me : dikush ju kupton :slight_smile:

Dashi
Puna: Jeni të kënaqur me rezultatet
Shëndeti: Kollitje
Dashuria: Jeni mërzitur duke u shfajësuar

Demi
Puna: Jeni në kërkim për diçka
Shëndeti: Pa probleme
Dashuria: Nuk jeni të vendosur

Binjakët
Puna: Nuk keni kohë për detajet
Shëndeti: Jeni të rraskapitur
Dashuria: Jeni të kënaqur me lidhjen

Gaforrja
Puna: Kërkoni një plan të dytë
Shëndeti: Dhimbje në nyje
Dashuria: Keni kthyer vetëbesimin

Luani
Puna: Merreni me profesionin tuaj
Shëndeti: Keni nevojë për të ecur
Dashuria: Ju mungon entuziazmi

Virgjëresha
Puna: Jeni të dënuar të punoni
Shëndeti: Ndjeheni mirë
Dashuria: Keni lidhje serioze

Peshorja
Puna: Dëshironi të ndërroni ambient
Shëndeti: Pagjumësi
Dashuria: Një problem i papritur

Akrepi
Puna: Jeni ‘të shpërndarë’ në shumë anë
Shëndeti: Konsumoni më shumë ushqim
Dashuria: Ndiheni të tradhtuar

Shigjetari
Puna: Nuk jeni real
Shëndeti: Depresion
Dashuria: Planifikoni një pushim me partnerin

Bricjapi
Puna: Të gjithë duan të punojnë me ju
Shëndeti: Reumë
Dashuria: Hyni në lidhje me një person ambicioz

Ujori
Puna: Keni rival të fortë
Shëndeti: Ndjehuni rehat
Dashuria: Ju ka shume xhan ; )

Peshqit
Puna: Keni një rast të mirë
Shëndeti: Mos e teproni me pije
Dashuria: Po bini pre e flirtit