Horoskopi Humoristik !!

Ujori
Ju jeni njerez mjaft krijues plus qe me sa duket ju i keni rene mamise nga dora dhe jeni shume progresive. Ju genjeni dhe me te bukurin e botes.Jeni njerez qe mire qe nuk mbushni mire por as mesoni nga gabimet qe beni sepse jeni budallenj. Te gjithe mendojne se jeni ********a, legena ,te pacipe e ndoshta edhe kqe kandari.

Karakteristika te vecanta : Nuk behen dy si ju. Jeni te paperseritshem.
Opinion personal : Jeni te dhjamosur.

PESHQIT
Njerez me imagjinate pak si shume te shfrenuar. U duket sikur ka aliene e po i gjemon FBI-ja dhe CIA. Njerez qe ju merren shtate mendime dhe u varet leshi te gjithave dhe njerezit ju mabajne e ju perdorin ne shumicen e rasteve si ZAR. Jeni tipa qe genjeheni nga konfidenca juaj dhe perhere jeni te zhytur… ne det kuptohet.

Karakteristika te vecanta : Peshk me hala dhe peshk pa hala.

Opinion personal : Me pelqen peshku tave.

DASHI
Tipi karakteristik i palles. I pari per cdo gje; e mire apo e keqe qofte. Mendoni se te gjithe njerezit qe ju rrethojne jane trapa por harroni qe trapi eshte mjet lundrimi dhe jo lepirese per gojen tuaj. Jeni njerez egoiste te padurueshem dhe keshillat tuaja lene per te deshiruar. Mund te kurorezoheni me shprehjen trap trapo po disa gjera i kap.
Karakteristika te vecanta : Nuk e shkr dot ca karakteristike keni se esht :oops:

Opinion personal : Mire do ishte te ishit me te paket ne numer.

DEMI
Te gjithe njerezit e perfshire nga kjo shenje jane tipa praktike dhe ngulmuese te arrijne ate qe duan. Personaliteti juaj mund te krahasohet me ate te qenit sepse thjesht jeni qener te punes. Shume njerez mendojne se ecni me shprehjen beni si them une e mos beni si bej une. Nuk jeni asgje me teper por nje komunist perfekt.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen ngjyra e kuqe.

Opinion personal : Kur jeni te vegjel ne vend tu therrasin vic u therrasin krric.

Binjaket moooooooo :cool:
Njerez me mendime te shpejta dhe te zgjuara. Jeni te pelqyeshem per publikun sepse shume nga ju jane biseksuale. Jeni njerez qe me shprehje popullore kerkoni te nxirrni dhjame edhe nga pleshti ose me perkufizim te shkurter bastarde te varfer. Jeni njerez tipike te dhene mbas incesteve.
Karakteristika te vecanta : Cdo gje qe shikoniju duket sikur jeni ju vete ose eshte juaja.

Opinion personal : Nuk ka te dyte si UNE

GAFORRJA
Njerezit e kesaj shenje karakterizohen nga patetizmi. Nuk kuptojne dhe nuk jetojne me shqetesimin e partnereve gje e cila i vlereson perpara te tjereve si *********a te vertete. Njerez te lindur dhe te prirur per te prishur dhe bere gjithcka ne menyre negative. Keto vleresime ju cojne atje ku jeni dhe nuk vleni asnje lek. Pjesa derrmuese e te lindurve nen kete shenje perfundojne ne burg.
Karakteristika te vecanta : Llum ne shoqeri.

Opinion personal : Mos u mbledhshi dy ne nje vend.
LUANI
E konsideroni veten tuaj nje lider te lindur, kurse te tjeret mendojne qe je nje idiot i lindur. Pjesa me e madhe jane krenare dhe trima. Mendjemadhesia nuk ju lejon te toleroni kritikat e sinqerta. Arroganca e shpifur ju udheheq kudo. Njerezit e lindur ne kete shenje jane teper :oops: dhe e kaloni pjesen me te madhe te kohes para pasqyres sepse ju pelqen vetja.
Karakteristika te vecanta : Mos i zenshi deren njeriu.

Opinion personal : Do zoti nuk njoh njeri nga kjo shenje

VIRGJERESHA
Njerezit e lindur ne kete shenje jane mjaft te rregullt e te llogjikshem.Gjerat e vogla qe u kushtoni rendesi jane te padurueshme nga njerezit qe ju rrethojne.Njerez te ftohte pa emocione dhe zakonisht ju ze gjumi gjate aktit seksual.Ju jeni tipa perfekt per shofera autobuzi dhe pimps.

Karakteristika te vecanta : Tipa qe qeshni me veshtiresi.

Opinion personal : Do zoti nuk me bie gruaja e kesaj shenje

PESHORJA
Te lindurit ne kete shenje kane nje imagjinate te zhvilluar dhe kane probleme per tu pershtatur me realitetin.Nese je mashkull e je i kesaj shenje ke mundesi te madha per te kaluar ylberin e bere pederast.Shancet per fitime monetare e pune jane pertoke buke e gjalpe do hani.Pjesa me e madhe e te lindurve ne kete shenje vdesin nga semundje veneriale.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen te bridhni lule me lule.

Opinion personal : Jo per pjese po as ne lagje mos t’ju kesh.

AKREPI
Me i keqi i te tereve. Njerez qe ja fusni cdo njeriu ne biznes dhe nuk mund tu besohet per asgje.Mungesa e etikes dhe aftesia juaj ju con ne maksimumin e suksesit. Te lindurit e kesaj shenje konsiderohen tipik bir/bije i nje nene te mire. Shumica e Akrepeve kane perfunduar te vrare.
Karakteristika te vecanta : Edhe Al Capone do ju kishte zili.

Opinion personal : Me rrini larg ju lutem.

Shigjetari
Te gjithe shigjetaret jane njerez entuziaste dhe optimiste. Ju gjithmone ja lini fajin fatit duke pare qe nuk keni piken e talentit. Pjesa me e madhe perfundojne nen avujt e alkoolit edhe Nixon ishte nje shigjetar. Ju nuk keni piken e vleres gjate kohes qe dielli qendron lart ne qiell.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen Gin dhe vodka.

Opinion personal : Nuk njoh njeri nga kjo shenje.

BRICJAPI
Te lindurit e kesaj shenje jane konservative dhe nuk u pelqen te rrezikojne per asgje. Frikacake dhe te fjetur si puna e pules. Asnje i lindur i kesaj shenje s’ka qene ndonjehere nje person me rendesi ne jeten e perditeshme. Ju me mire shkoni e vrisni veten.
Karakteristika te vecanta : O mete per vete.

haha te forta qenkan :smiley: po ato dy fjalet un i di me tjeter kuptim… ketu po mendoj qe paskan kuptimin e keq :stuck_out_tongue:

ca shenje je ti ice dashi apo demi…se e ngaterroj gjithnje

delja :smiley: ajo dashi se u ngaterrova, lol :smiley:

hahahaha delja esht femer o lumadh…mos po fillon te ndjekesh keshillen qe te dhash te kjo tema https://www.lirenti.com/threads/17611-Po-shkoj-në-shtrat hahahahaaha shakaaaaaaaa :perqafim:

dhe me qe ra llafi…horoskopi ste pershtatet fare :stuck_out_tongue:

haha :stuck_out_tongue:

paj aty aty… :stuck_out_tongue:

ajo “haha” do te thot " se mora vesh ca me the o labe "
hahahaha , hajd ska gje se dhe un ashtu bej ndonjeher :tongue:

hahahahhahaahha :stuck_out_tongue: vallaj me tthon drrejten ste kuptova mire cfare the, po thash hajt :stuck_out_tongue: (hahaha, shaka, po n`fakt nuk e kuptova mire cfare the).

Cila shenje je ti ?

hahahaha eee ska gje po heeeeeeeee…hahahaha :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

BINJAKET moooooooooo :cool:

Binjaket e gjeta, po BINJAKET moooooo :cool: se gjeta ? :expressionless: :expressionless: :stuck_out_tongue: haha

hahahahaha :stuck_out_tongue:

hahahaha…pa shiko mir :lol:

haha sa te forta

o labe se modifikoje pak ate tonen ti, me nja dy vende te pakten dhe dilnim perfekt ne :stuck_out_tongue:

hahaha,kush te tha qe se kam modifikuar o olsi…ajo pjesa " si un nuk ka te dyt" i perkiste demit :winki:
le te ngelet mes nesh kjo ee
:stuck_out_tongue: