Humor me Power Point Argetues - PPS

Nga kerkesa e girl08 ja ku po nis kete teme me humor/argetim nga prezantimet pps.

pps eshte nje format prezantimi, qofte imazhe dhe foto. Mund te krijohet me Microsoft Power Point apo me çfaredo pakete Office.

Per te bashkangjitur nje pps kliko mbi Menaxho Skedaret ne hapin e avancuar. Me pas tek dritarja qe do dali shfletoni file nga kompjuteri juaj dhe ngarkoheni ate.

Tani ju ngelet te shkarkoni skedarin ketu poshte dhe te qeshni :slight_smile:

*ju duhet te keni te instaluar çfaredo pakete office qe te hapni kete format

Disa foto me dhoma Hoteli te mahniteshme!

FAliminderit Reno.

Behu gati Reni se po e bej nje gati per ju burrat 8-O

Thone per Gjirokastriti.

Haha sa kam qesh me te dyja. E para per ne femrat uroj mos te jete keshtu!

po dhe per kete te kliton, ishalla ska ndonje gjirokastrit ne forum :slight_smile:

nqs meshkujt e mendojne veten me te zote pune per ato.
por ju jeni aq budallenj, sa mendoni se mund te fluturoni…:smiley:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
sa kam qeshur me ato barsaletat e gjirokastriteve. :smiley:

Ja dhe disa te tjere nga une.

ja dhe ca te tjera

Me zor po pres te shoh ate qe do pergatisi EMAUS!:?

Shume te forta te gjitha :slight_smile: por ai versioni i parafundit i asaj “te shkosh me pushime” ma hoqi mendjen.

Ke ndermend ta provosh, se mos harro qe mund te ta ofronim nje nga ato paketat turistike… :lol: :lol: :lol:

Te gjitha mund ti provoja, por te fundit me mire jo :smiley: Ah dhe te hidhesha nga kati 80-te nuk do e beja.

kerkon shume nga jeta… :smiley: :smiley: hahahaaa

ja dhe ca te tjera

Interesante, do te bashkangjis edhe une dicka, kur te kem kohe!:smiley:

Ja dhe disa powerpoint te tjera.

ja dhe ca te tjera nga une

Te dyja shume te bukra ishin.

Humor me Powerpoint