HUMOR SPORTIV

Shikoni nje menyre shume interesante se si mund te gjuhet penaltia. Per te a kuptuar me mire do te shikoni klipin ne “slow motion”

Cka mund te ndodhi ne rast se kombinohen, nje basketbollist, femer e bukur dhe nje gabim fatal. Shikoni se cka ndodh.

Ne sport lojtaret duhet te kene edhe pak fat. Shikoni cka i ndodhe ketij garuesi. Ekzekutohet goditja e fundit per fitore, por…

A keni shikuar ndonjehere bokseri te iki nga ringu per shkak se trembet te boksoj me kundershtarin. Shikoni cka ndodhe ne klipin ne vazhdim…

//youtu.be/https://www.youtube.com/watch?v=3N5wdB-lFv4

Record 32-0

Altin, fute edhe kombetaren tone ketu, se per humor eshte bere! :lol: :lol:

:smiley:

[attachment=0:23j57hyf]Gjermanet.jpg[/attachment:23j57hyf]

-Thua, t’ma kërkojnë edhe mua…lejen e qëndrimit?!

-Cilën, atë kaq të vocklën? Baaaaaaaaaaaaa

Albiter pijanec

[b] Christiano ronaldo is Gay :smiley:

//youtu.be/UxjPvvPXliQ
[/b]