I fundit qe poston fiton

fitova :bubu:

Hahaha, por dhe un fitovaaaa :smiley:

po fitove :(…bravo :duartrokas:…:stuck_out_tongue:

Ca dreqin eshte kjo

tiii guxon ti thuash dreq temes simeeee :mad:…:cekan:…veshin ktuu …shpejt…:P…

Dreq paska hapur labja kete temen , po pse dreqin e hapi , bo spo kuptoj asgje dreqin

te marrte dreqi o dreq…ne dreq vafsh :stuck_out_tongue:

O ti paske qen dreqi vet

e dreqose muhabetin tani :eh:

e cfar dreqin fiton??? :smiley:

Qfar dreqi po shetit ketu largojeni jasht, Une jam postuesi i fundit Labe Fitova haha :D:D

O dreq me shpjego pak temen

po nje dreq cumcakiz …pse ca dreqin doje ti ?

Po ce duam ate dreq cumcakiz ne

ta dreqosesh ne goj :stuck_out_tongue:

po per ca dreqin e ke ate dreq mendje ?
kush dreqos i fundit tu ne kte dreq tem , fiton :smiley:

dmth un ca fitova :stuck_out_tongue: :smiley:

dreqin e dreqave :D:D:D

he o dreq erdhe
mir se erdhe midis dreqeve te tjer :stuck_out_tongue:

Degjo ketu ti dreq se mos na mer per dreq se e dreqose