I pasur lind apo bëhesh?!

I pasur lind apo bëhesh?!

per mua lind… por mund te behesh po te kesh lind me kemish… 2 here fjala “lind” fiton lind

per mendimin tim behesh sepse ashtu sic vdes qe nuk merr gje me vete edhe kur lind nuk ke gje. eshte tjeter pune se cfare te lene trashegimi por edhe ato po nuk dite ti si ti punosh i humbet.

Edhe lind edhe behesh :wink:

lind ,behesh crendesi ka :stuck_out_tongue: e rendesishme eshte te jesh i pasur :stuck_out_tongue: :topi: :mexiko: :mendoj:

Un jam i pasur :stuck_out_tongue:

nem ca pasuri mua :stuck_out_tongue:

Edhe une vdiqa per ndonje lek. Altin, taksirat e ke, mua dhe kuklles na ke parasysh!

Lind dhe behesh, arsyja eshte nese ke fat!!!

Vana, pac fat!

altino edhe mua me duhen ca pare ta ndroj makinen nje te tille :lol: :lol:

3 persona ne liste per leke :evil: nuk ju jap se ngel i varfer :lol: :lol: :lol:

NËSE LIND ME FAT ATËHER KE PËR TU BËRË EDHE I PASUR…

daku hajd e vrasim Altinin dhe ja vjedhim leket :stuck_out_tongue:

Miremengjes Kuklla! Sot e kam arritur kuoten e vrasjeve, por neser qe ne mengjes do e ve ne listen e zeze dhe do ta kepusim! :smiley:

[quote=PoLiGrAfIkSi";p="8583]altino edhe mua me duhen ca pare ta ndroj makinen nje te tille :lol: :lol:

[/quote]

O Poligrafiks, ti e ke makinen te papame! Na lej ne te tjeret ti nderrojme keto barrakat tona! :smiley: :smiley: :smiley:

Ti je me grip me ke fuqi :lol: :lol:

Ene po spati e ben shoku aktin “kriminal”.

Fillun Intrigat knej! 8)

po qe parja ne mes te gjith bohen lesh :lol:

Po ti Poligrafiks ke pare? Se une me kukllen ate po gjujm sa te gjejm ndonje me pare. Altini e hongri! 8O

ore altin po une vras nga brenda, skam nevoje per force :stuck_out_tongue: