Ideali i Endrrave...

Disa prej karakteristikave te nje djali ideal

 1. Te jep xhaketen e tij kur ke ftohte…
 2. Te dergon sms edhe per gjene me te vogel!
 3. Te puth edhe ne sy te shokeve te tij…
 4. Ka besim tek ty me shume se te cdokush tjeter…
 5. Te thote se je e bukur edhe kur je me floke te crregullta…
 6. Te shikon ne sy kur te flet…
 7. Te jep leje qe ndo1her ti prishesh floket…
 8. Te fal per gabimet e tua…
 9. Te shikon sikur ti je e vetmja vajze qe egziston…
  10 .Te kerkon dhe kur ti i thua mjaft!
 10. Te le te flesh ne krahet e tij…
  12 .Del me ty, kenaqet me ty, pastaj te puth…
 11. Rri zgjuar ter naten me ty, sa here qe ti je keq…
 12. Shikon filmin tend te preferuar…
  15.Te puth ne balle…
 13. Te puth nen shi, dhe kujdeset per ty pasi semuresh…
 14. Te ben te ndihesh e rendesishme…
 15. Kur bie ne dashuri me ty, e tregon ne cdo menyre qe mundet…
  19.Thote se te do, sic nuk ka dashur asnje me pare…

vallaj t`rralle jane ato qe i ke cekur ti ktu :stuck_out_tongue:

pikerisht pra…per kete arsye e kam shkruajtur i Endrrave…se vetem aty egzistojne te till meshkuj…:roll:

edhe femra :smiley: :smiley:

femra?..:o

pse te duket e cuditshme ?? Mendoni qe jeni perfekte ju ?

Haha :stuck_out_tongue: shaka :stuck_out_tongue:

Meshkuj te till edhe gjen:D po fera ska shanc fare :ncuq::ncuq::ncuq:

Pres qe nje dite krejt rastesisht te jemi perballe njeri-tjetrit, te te shfryj ne fytyre te gjith inatin qe kam, te te perplas plot mllef ne fytyre gjithcka c’fare ke thene, dhe pastaj…te te puth plot mall!

…:o

pse habitesh ?

sepse the se do tia nxirrje gjithe inatin…lumadhen edhe gjuajtja i mungonte…hahahhahaha

hahahaha :stuck_out_tongue: ishte metafore :stuck_out_tongue: lol

hahahahhaha e dija :smiley:

hahahaha :stuck_out_tongue:

:(…:slight_smile:

:wink: :wink: keshtu eshte jeta, apo jo ?

pooooooo…per fat te keq…

do behet mire… (: (: Vec vet te jemi mire se te tjerat shkojne e vijne…

   • Updated - - -

Dhe per nje moment mendon se e ke harruar. Zhurma e qytetit, lodhja ne pune, bisedat me shoqerine, thjesht ta largojne per pak nga mendja. Por, atehere kur mbetesh vetem, i shtrire ne shtrat, mjafton nje kenge, nje shprehje qe ajo perdorte shpesh, per te kuptuar se ajo eshte akoma aty ne c’do rrahje zemre, se kujtimi i saj eshte me i gjalle se kurre! Ti nuk e ke harruar, thjesht genjen veten!