[IMG] Imazhe Firme të personalizuara per forum

Disa nga imazhet qe mund ti perdorni si firme ketu ne forum sipas grades qe keni:

(per te gjithe ate qe duan te kene emrin e tyre mbi imazh, te bejne nje kerkes ne nen-forumin perkates

:arrow: Për Anëtarët

:arrow: Për Moderatorët/Smod/Admin

*per ti shtuar te firma kopjoni adresen e imazhit me but e djath te mousit, shkoni te profili dhe modifikoni firmen, aty shtypni ikonen e vogel te imazhit dhe kaloni adresen e imazhit.

ej njeri a ma ban edhe mu nje besi tung

do te deshiroja qe te me beje nje firem te lutem me emrin anna flm

ke imazh do te pelqenit?, zgjidhni nje nga ato siper apo nje pershkrim tjeter

do te me pelqente ajo me 2 zemra sepse eshte shume e bukur . flm

u tha u be: 8)

ky eshte kodi per te firma: https://img391.imageshack.us/img391/7490/annawv9.gif

flm shume RENIX je shume i mire

ej njeri a ma ban mu modernator anakonda besi

ja ku e ke

flm shum super esht

EJ MA BENI NJE MUA ME STEMEN E MITSUBISHIT DHE E SHKRUAJTUR POLIGRAFIKSI PO PATI MUNDESI ME NGJYRE BLU

hej reno me rregullo kete mua:

ALGENTI DHE LIRENTI.COM SUPERMODERATOR.

ja ku i keni djema… ti gezoni


per te modifikuar firmen kopjoni adresen e imazhit

dhe i futni ne tag [ i m g ]

O renix, ma bej nje mua: Ngjyra kuq e zi, me simbolin e shqiponjes 2 krenare! Flm!

"

o Renix un desha nje sipuna asaj te pares po ne vent ku shkruan mitsubishi motors vere LIRENTI MODERATOR

po shenjen e mitsubishit e do?

jo shenjen e lirentit.com

ej po mua a do me bej njeri nje te bukur me emrin tim ERLINDI.

Cilen nga ngjyrat siper preferon?

reno ajo e kuqja eshte e lezetshme. faleminderit.