Iniciativa per 28 Nentorin ne Twitter

Pershendetje!

Dje te gjith moren iniciativen qe te bejme tweet (cicerim) ne blogun socjal Twitter me hashtag-un #100yearsALBANIA & sic e dini JA DOLEM!!! Tani perseri eshte marre nje tjeter iniciative qe me daten 28 Nentor ne oren 12:00 te gjith Shqiptaret kudo qe jane te cicerojne ne Twitter me hashtag-un “Happy Independence #Albania #100yearsALBANIA. Ju lutemi te gjitheve qe te beni sa me shum cicerime ne kete date & ore te sakte qe t`ja arrijme edhe ketij qellimi!

Dje, vetem pas pak minutash #100yearsABANIA arriti të bëhet ‘top-trend’ në mbarë botën dhe është parë nga miliona përdorues në Twitter. Shpresojmë të vazhdojmë me këtë ritem që çdo ditë të jemi ‘trend’ në mbarë botën dhe që me datën 28 Nëntor të i’a arrijmë qëllimit. Për këtë na duhet ndihma e gjithë juve përdoruesve të Twitterit të i bashkangjitni urimeve tuaja #100yearsALBANIA. Së bashku jemi më të fortë!

100vjet Shqypni e Madhe!

Ishte e papar ajo dje :smiley: #100yearsALBANIA

Kam filluar auto programimin e hashtag per 28-ten :slight_smile:

si ta bej & un ? :stuck_out_tongue:

Ajo dje ishte FANTASTIKE! :smiley: :smiley:

Trending now on Twitter :slight_smile:

shum e bukur kjo (y)

Ishaaallaaah!!! Don Zoti e bejme edhe Google-n Kuq e Zi per 28!

Bukur dicka do behet

Kuq e zi bjere ketu! Por mos na nxjerrin Salen duke u zen me Edin hahaha!