iPhone i djeg gjoksin

Sa here ju ka ndodhur te flini me telefonin ne krevat? E pra mos e perserisni me! Mund te jete fatale. iPhone i ka djegur gjoksin 24 vjeçares Dionne Baxter dhe i ka lene nje shenje permanente.

Edhe pse ky rasti i 24vjeçares nuk eshte i vetem. Jo vetem iPhone mund te mbinxehet por dhe smartphone te tjere. Apple ne kete rast nuk ka leshuar asnje koment mbi ngjarjen. (Apple eshte kompania qe prodhon iPhone)

Ju ku e mbani celularin kur flini gjume?

mire zhepin qe e djeg por ka filluar dhe gjoksin lol

kujdes ju me iphone-at ;p

me Samsung ju ka ndodhur njerezve ne xhep! Ose duke telefonuar! Rasti i ksaj eshte dicka logjike…

Une e le mbi tavolinen e PC kur flej

Edhe un mundohem ta mbaj sa me larg naten kur fle, por puna eshte tek zilet e mengjesit! :@ - Nuk me ben te ngihem me zilen e pare!

eee… Shum e vertet ReniX! Me pertesen me te madhe zgjodhem edhe une, edhe pse e kam 1 App “Suno” e cila ka shume zile te lezetshme per alarm :smiley:

Po çfare zile te lezetshme, ku zgjohesh me ato! E kisha dhe un nje te tille, por te vinte gjume me shume! Duhet sirena e zjarfikesve!

hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaha! :stuck_out_tongue:

imagjino ta kishte Nokia 3310 do ja kishte bere gjoksin furre :stuck_out_tongue:

Ti ice pse genjen , gjithe diten ngele duke na treguar foto me iphone qe e mban te gjoksi :lol: :lol:

Hahahaha! Do ja kete djegur flashi kur ka bere foto :smiley: hahaha!

hahahahahahahahahaha :stuck_out_tongue: po pra! :stuck_out_tongue: