Ja cila eshte kenga fituese Kenga Magjike 2012

Kenga Magjike 2012 fitohet nga ALBAN SKENDERAJ - REFUZOJ
[video=youtube_share;oZYMpCE8b1U]https://youtu.be/oZYMpCE8b1U[/video]

e bukur por me shum me ka pelqyer kenga e Xhensila - Me ty jam!

Sidoqofte… Urime fitoren Albanit (:

Mua nuk me ngjiti fare si show! Ishte teper formal dhe i that. Nuk me trasmetoi asgje.

Mua nga festivali i kenges magjike me pelqyen keta;

Adrian Gaxha dhe Floriani…:smiley:

Kejsi Tola…:D…kenga e Albanit me bene me dhembje koke…s’nuk shume!..:mad:…

o zot sa me pelqen kjo kenga (y)(y):stuck_out_tongue: