Ja cilat jane 100 genjeshtrat qe thone meshkujt

 1. Te dua shume

 2. Ti je e vetmja

 3. Kurre nuk jam ndjere ne kete menyre me dike tjeter

 4. Do te punoj deri vone ne zyre

 5. Ky eshte seksi me i mire qe kam bere ndonjehere

 6. Ti ke syte me te bukura qe kam pare ne jete

 7. Jo, une nuk jam i martuar

 8. Me vjen keq, paskam harruar portofolin dhe karten e kreditit ne shtepi

 9. Duhet te me besosh, nuk te kam thene asnje genjeshter

 10. Une do t’ju telefonoja

 11. Jam gati te fejohem me ju

 12. Me perjashtim te nje birre ose dy, une kurre nuk pi

 13. Me gruan time nuk kam pasur nje marredhenie seksuale te mire

 14. Une do te martohem sa me shpejt me ty

 15. Nuk eshte se une nuk bej kujdes – Une vetem duhet te shpenzoj me shume kohe me femijet e mi

 16. Gjithe jeten time mund te kem fjetur me dhjete gra te ndryshme

 17. Do te jem ne shtepi per njezet minuta

 18. Kurre nuk mund te qendroj pa ty

 19. Une enderroj per ty gjithe naten

 20. Ti je e dashura ime e pare

 21. Une gjithmone perdor prezervativ

 22. Testi im i HIV ishte negativ

 23. Une mund t’ju gjej nje pune ne kompanine time

 24. Te vetmen fantazi seksuale qe kam, e kam per ty

 25. Nuk mendoj se je shume e shendoshe

 26. Jam shume i lodhur

 27. Ate e kam vetem shoqe

 28. Jam ne kafe me nje shok

 29. Kur vjen koha per seks oral, une jam me i miri

 30. Jam ne mbledhje

 31. Ne do te bredhim gjithe Europen

 32. Une nuk do te beja asgje per t’ju lenduar

 33. Dua te plakem me ty

 34. Ne te dy do te gatuajme se bashku

 35. Mos u shqeteso, nuk jam i semure

 36. Une do te ndahem nga gruaja ime

 37. Ju dua me shume se nena ime

 38. Edhe pse je e nje feje tjeter, nuk ka rendesi per mua

 39. Nuk me shqeteson fakti qe ke me shume para se mua

 40. Seksi nuk do te ndryshoje asgje midis nesh

 41. Grate me te vjetra jane me emocionuese

 42. Une jam me i miri ne kompani

 43. Ajo qe me terheq tek ty eshte zgjuarsia jote

 44. Ne do te ndajme se bashku kujdesin per femijet dhe punet e shtepise

 45. Ti je e vetmja qe me kupton mua

 46. Une kurre nuk jam dehur

 47. Je gjeja me e mire qe me ka ndodhur ne jete

 48. Natyrisht une nuk do te mendoj asnjehere keq per ty

 49. Une nuk kam pasur kurre nje marredhenie serioze me dike tjeter

 50. Edhe pa seks, ne do te vazhdojme te jemi miq

 51. Jo, une nuk jam duke pare asnje tjeter

 52. Asnjehere nuk mendoj per te dashuren e vjeter

 53. Karriera jote eshte e rendesishme per mua

 54. Te premtoj se do te ndryshoj

 55. Une dua qe ne te mbetemi miq

 56. Ti je me e rendesishme se gruaja ime

 57. Une nuk masturbohem

 58. Ti je e mrekullueshme dhe meriton nje njeri me te mire se mua

 59. Me mungon

 60. Nuk e degjova telefonin

 61. Ti je femra me e vecante qe kam njohur

 62. Une te dua ty edhe pse ke qene e nje tjetri

 63. Dallimi midis nesh do te na sjelle me afer

 64. Asnjehere nuk e kam thene kete

 65. Une do te shkoj kudo qe ti do

 66. Natyrisht qe nuk jam i merzitur me ty

 67. Nuk di te perdor mesazhet ne telefon

 68. Me ben te ndihem nje mashkull i vertete

 69. Gjithcka e shpenzoj per ty dhe femijet

 70. Do ngelem pa martuar po ike ti

 71. Sapo te perfundoj kete projekt dhe ne do te martohemi

 72. Ti ben seks me te mire se gruaja ime

 73. Cdo gje qe eshte e imja eshte dhe e jotja

 74. Je ende terheqese si diten e pare qe te takova

 75. Divorci eshte gjeja me e larget qe mendoj

 76. Ne do te kalojme shume kohe se bashku

 77. Ti je arsyeja e vetme qe jetoj

78.Pome telefonon nje shok

 1. Une te dua, por iluzioni eshte me i forte se mua

 2. E kam bezdi te flas shpesh ne telefon

 3. Gjithmone do t’i respektoj prinderit e tu

 4. Asnje nuk eshte sjelle kaq mire me mua

 5. Mos u nxeh. Jam me nje shok

 6. Floket e tua jane fantastike

 7. Je femra me e bukur qe kam takuar

 8. E gjithe vemendja ime eshte tek ty

 9. Pushimet tona do te jene te paharrueshme

 10. Kjo eshte vetem nje ndarje e perkohshme

 11. Asnje nuk do ta prishe marredhenien tone

 12. Shefi im thote se nuk ka asgje per tu shqetesuar

 13. Kete here une jam me te vertete serioz

 14. Kishte shume trafik prandaj u vonova

 15. Trupi yt eshte perfekt

 16. Nuk eshte asgje personale, thjesht nuk me pelqen ndarja e hapesires time te jeteses me dike

 17. Me fal, por jam shume i stresuar

 18. Se ku te kam pare diku

 19. Ky eshte vetem nje udhetim per pune

 20. Une nuk jam xheloz

 21. Me mua ne krah do te jesh femra me e lumtur ne bote

 22. Per ditelindje do te te dhuroj makine

shume e vertete sepse te gjithe njerzit kane vetem premtime dhe shume pak i realizojne ato gjate jetes se tyre dhe keto me se i pershtaten realitetit qe ndosh ne mes dy te rinjeve apo edhe grup moshave tjera

paj tash mos me ja u bo qejfin pak ska kuptim :stuck_out_tongue:

Po pra gjithe jeten me genjeshtra e kalojne…

jo 100 por 100000000000000000000000000000 e gjithe jeta e tyre,vetem genjeshtra eshte.pfffffffffffffff

Mund te jene genjeshtra por jane te bukura ama :lol:

po pra te bukura shume si jo…ta bejne jeten fush me lule,deri ne momentin qe dalin se ishte genjeshter,dhe jeta jote behet nje fush me gjemba,

por gjithsesi eshte nje gje qe meshkujt e kane si fryma qe marrin,

nuk bejne dot pa te…

Mendimi jot ky…, Po pse moj erinda kaq leht genjehesh ti? :mendoj:

nuk eshte une genjehem lehte…se te isha genjyer nuk do isha vetem sot…do besoja perralla akoma…

dhe kur flas per gjinin mashkullore nuk i referohem vetes,se gjalle ne bote se me ka genjyer njeri,nuk ka shance me mua!

por sa vajza degjojme ne kete bote,qe jane pre e nje genjeshtre…e meshkujve genjeshtar…

nuk jam genjyer kur isha adoleshente…jo sot qe i luaj meshkujt ne maj te gishtave,jane thjesht nje qenie e pa dukshme ne syrin tim…kaq

Te dy sekset genjejne …kush me shume e kush me pak … mjere ajo lidhje qe eshte e ndertuar mbi genjeshter.

Delpra eshte genjeshtare …por me genjeshtar eshte ai qe e ze dhelpren

t`lutna :stuck_out_tongue:

e keto me1her bien ne gracke :stuck_out_tongue:

hahahaha shaka mos e merrni per seriozisht se shaka ishte :smiley:

Kshuu si beni ju do ngeleni ne der :pp

1 Nuk eshte cudi, si e ka then dhe Eriko te 2 sekset genjehen dhe genjejne, gjithsesi ben atje ku gjen :wink:

2 Dmth ti i genjen meshkujt :lol: :lol:, gjithsesi me reagimin tend kam pershtypjen qe je zhgenjyer :slight_smile:

Une e theksove dhe me larte…kur flas per gjinin mashkullore nuk referohem tek Une,
dhe sa per pyetjen e 2,nuk jam zhgenjyer nga askush,absolutisht!..
sepse ne menyren se si kane rrjedhur gjerat nuk ka qene ceshtja genjeshtra,
por arsye te tjera…

2 Dmth ti i genjen meshkujt ,nuk genjej askend,thjesht i luaj ne maje te gishtave nenkupton,s’ma ndjen fare, nese jane gjalle apo ku ta di une…!

Qenka merzit keq kjo goca lart :smiley:

Nuk jane te gjithe meshkujt genjeshtar ka edhe qe nuk genjejne :smiley:

a thua?..ma gjej nje mashkull te sinqert,se do te te jap nje kafe…:wink:

hahahhahahaahhaha

eshte si te kerkosh bore ne Sahara!..

Thuaj per mua Abdullah :lol: :lol:

Larg tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,se ti je i pari i listes se zeze,

hahahahahahhahahahhahahahaha

:stuck_out_tongue:

Ti je i pari

Nuk eshte se ka shume por ka duhet te kerkosh :smiley:

Dhe nje gje tjeter duhet te jesh edhe vete e tille qe te gjesh nje mashkull te tille :smiley:

eshte si te kerkosh bore ne Sahara
Ketu ne forum e Postuan se ne sahara kishte ra bore :smiley:

Abdullah ma mbaj larg te thash…hahahahahahahha