Ja si erdha ne forum !!

Jam kurjoze te di si e keni gjet forumin tone :smiley:
Kush ua u ka sygjeruar …apo kujt ja keni sygjeruar ?

Po filloj un . Forumin e kam gjetur vet …krejt rastesisht . Nje dite isha shummm e merzitur…, dhe per te larguar merzin , u futa ne komp … dhe fillova te lexoja kurjozitete neper net .
Dhe mbaj mend shum mir , qe kjo https://www.lirenti.com/threads/4345-Kuriozitete-te-Cuditshme ka qene tema e PARE qe une kam lexuar ne forum . Fillova ta shfletoj forumin…e pas 1 jave vendosa te regjistrohem … ( per te mos ik me kurr :stuck_out_tongue: )

Rastesit ndonjeher sjellin gjera shum te bukura…ashtu sic eshte rrugetimi im virtual gjat ktyre 2 vjeteve…shum i bukur…e i pa zevendesueshem !! : )

Radha juaj :smiley:

Hahhaha sa tem interesante, per ne qe mbajm mend Labe:D

me sa mbaj mend po kerkoja foto levisese dhe ishte nje teme e hapur nga Emaus, e kam par tani me von qe ishte e hapur nga ajo

Dhe un isha shum e merzitur ate dit, mbaj mend shum mir u futa kot sa per te largu vemendje gjetke por ja vlejti .

haha labe, na ktheve mbrapa :stuck_out_tongue:

e mbaj mend qe jipej Portokallia atehere (edhe tani, por them qe skishim ket DigitAlb akoma) dhe kerkoja neper internet per ta pare komplet SHOW-n. Se di si, por e pata gjet rastesisht ne fillim fare lirenti.com ka qene komplet ndryshe se c’eshte tani… nuk me kujtohet sepse vetem shikoja nese kane nxjerr portokalline dhe ikja. Dmth nuk isha i regjistruar. Me vone u regjistrova dhe e pata bere edhe ate “prezantimin e famshem” :stuck_out_tongue: (qe ma kane nderruar titullin e asaj teme:P) ee pastaj fillova te postoj ca… (ishin shum copy/paste temat, e pranoj :)) dikur u antaresova me shum neper tema, neper forum etj… e tani u beme shoka te gjith :smiley:

Respekt per kejt :slight_smile:

:fishkellim::fishkellim:

Tema nuk thot si ndiheshit ate dit. por si erdhet ne forum…:rolleyes:

haahahahaha ice… e di sa kam qesh kur e kam lexuar ate prezantimin tend :lol: ( edhe pse kam hyr disa muaj me von nga ty )
mbaj mend qe ti kur kam ardh un , ske qen fare aktiv neper temat shoqerore…(vetem ne ato te informatikes ) … dhe gjithmon te ngaterroja me gjendarin dhe argentin hahahaha…
mbaj mend pothuajse te gjitha bisedat e para …
esht bukur te kujtosh : )

hahhaha po e tregova kush me tha rrugen per ne lirenti merzia pra .:bebe:

haha :stuck_out_tongue: qesh edhe un nga1her kur e lexoj :smiley:

po po :slight_smile: kujtimet e bukura nuk harrohen :smiley:

Teme e qelluar kjo (y) (y)!

te kapi merzia per dore e te tha " hajde se do te te coj diku " , :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Lere se tani je shum e qart :bebe:

hahhaha e pra shyqyr se more veshe:bebe::bebe:

Mora vesh qe smora vesh asgje, si e gjete moj? nqs mban mend, cfar po kerkoje

ahuuuuuuuuuu sta them dot me .:@:bebe:

Kujtime Te Vjetra Te Them Te Drejten Nuk Me Kujtohet mire por me duket se isha duke bere kerkim ne internet per programe dhe gjeta Lirenti.com :slight_smile:

Shume teme e bukur kjo. :slight_smile:

Une mbaj mend qe po kerkoja disa tutoriale per photoshop ne shqip ne google, dhe ne rezultatet e kerkimit doli dhe lirenti.com. cuditerisht mbasi pashe ato temat tek “Grafika”, thashe te shoh njeher cfare behet nga rubrikat e tjera, dhe me terhoqen temat. U regjistrova qe ne diten e pare, dhe qe atehere, nuk i jam ndare me, pavaresisht se me perpara kam pas qene me aktiv, ndersa tani kam me pak kohe te qendroj ne internet, po gjithsesi mundohem te jem aktiv here pas here. :slight_smile:

Shume interesante kjo teme Labja!..

kam hyre shume rastesisht…po kerkoja ne internet disa info rreth estetikes :D…dhe me terhoqen disa keshilla dhe fillova te lexoja me shpesh ne Lirenti.com…info te pergjithshme…deri sa vendosa te regjistrohem edhe une!..

por me cudit fakti :mendoj:…qe regjistrimi im thot ne 2009…nderkohe qe une jam regjistruar ne janar te 2012…dhe se di se si rrodhi kjo ngjarje e pa zakont :D…

gjithsesi…jam e kenqaur qe jam pjese e ketij forumi…dhe besoj se do te jem perhere ketu…

gjithashtu i uroj ketij forumi te pa pare…jete gjatesi…dhe ju shtofshin c’do dite e me shume…kesaj familje te madhe Shqiptare nga e gjithe bota…ku argetimi eshte i pa kufij…!:slight_smile:

pothuajse te gjith paskemi ardh me kembet tona :roll:

gabim ne shtyp :smiley:

…:???:…

he labe ? :stuck_out_tongue: Haha, mendova qe po shkruaj tek 1 teme tjeter dhe shkruajta ketu gabim, e pastaj e editova postimin :slight_smile: