Ja si të Shkarkojm muzikë në MP3 nga Youtube!

Shkarko MP3 nga Youtube

Kjo ide me erdhi pasi nga siti i Youtube qe te gjithe e njihni me duhesh file audio dhe jo video-ja. Pasi gjeta nje program teper te mire dhe te tjesht per tu perdorur (qe do e permend pak me poshte) gjitheshka me pas ishte nje loje femijesh.

por… sikur ta perdorim kete program per te shpetuar muziken?!Si ?!? Besoj se nuk jam i pari dhe menyrat per te shpetuar nje video apo kenge nga youtube jane te ndyshme, por jo per te gjithe perdoruesit e Internetit. Pra ne mundohemi (qellimi i https://www.lirenti.com) te te sjellim ate qe eshte e veshtire ne hapa me te lehte per ta kuptuar dhe vepruar me pas.

 • Hapi I
  1 - Shkarkoni dhe Instaloni kete program: (Instalimi i toolbar nga programi eshte me deshire, mund dhe ta hiqni opsionin e toolbar)
  Shkarko: Programin per Muziken ne MP3

 • Hapi II
  2 - Nga Youtube, kopjo te gjitha adresat e video klipeve qe doni ti keni si MP3 . Si eshte treguar ne imazh:

3 - Zgjidhni nje Output Folder, aty ku doni ti arkivoni skedaret mp3.

4 - Kliko mbi Download, dhe prisni te mbaroj proçesi (zgjatja varet nga numri i kengeve qe keni vendos)

 • Hapi III
  5 - Dëgjim të këndshem dhe mos harroni te postoni kerkesen tuaj apo te sygjeroni tutorialin e radhes…

Ju mirëpresim!

Tutoriali: Lirenti.com © 2008 ReniX

akoma edhe me thjesht direkt nga interneti Kopjoni òinkun e videos dhe e vendosni tek kjo faqja https://www.vidtomp3.com/ pastaj beni downald dhe kenga juaj nga ju youtube u konvertua ne mp3 :slight_smile:

Po kur kam 50 keng?

Ketu sherben programi qe ke ven ti :slight_smile: un e thash per dicka te shpejt kure u duhet te shkarkoni ndonje kenge ne nje kohe te shkurter

Pershendetje
Si te download-oj nje music ne formatin mp3 nga interneti?
Mundesisht nje pershkrim me te hollesishem.
Falemderit

pershendetje

si zakonishte ne faqet e interneti ne krah te cdo kenge eshte edhe shenja e
download klikoji me te djathten e mausit dhe shpetoje ate file…
eshte e thjeshte fare…

Ne qoft se e ke fjalen per me Download-u nga “You Tube” ne mp3, ateher ja ku e ke programin: Shkarko nga ky link.

https://download.cnet.com/Free-YouTube-to-MP3-Converter/3000-2194_4-10665553.html?part=dl-6290628&subj=dl&tag=button

Une per vete perdori kete dhe nuk kam problem,(nuk ka nevoj per license)

Ne rregull rreth pergjigjjeve te juaja,po, fjalen e kam rreth download-it nga you tube. Ok flm per keshillat e juaja

Dhe une ate te rekomandoj qe te ka rekomanduar Erdi.

Perdor dhe Kerko para se te hapesh tema te reja. Faleminderit.

Siper shpjegohet si te shkarkoni muzike nga youtube fare elementare.

Reni te hapi i I tentova te shkarkoj ate program por me del Download not available …

Ok e rifreskova adresen! Provoje tani!

shum flm Reni :)))

menyra me e mire pa program eshte:
1-shko ne www.youtube.com
2-zgjidh (search)videon dhe beje play psh “shpat kasapi valle kosovare”
3-ndersa video eshte e hapur siper ne url barqe eshte “https://www.youtube.com/watch?v=FNuDfIMXB1A” shto fjalen sing perpara youtube dmth
https://www.singyoutube.com/watch?v=FNuDfIMXB1A dhe kliko enter
4-shkon ne faqen hd downloader dhe opsionin ne me download video ose mp3
edhe kaq…

Menyre e mir dhe kjo lorenzo!