Jahte luksoze – FOTO
Sa qef do ishte te kaloje naten ne jaht ne ne mes detit:roll:

shum te bukur …po un do preferoja nje zhytje nen det sase nja xhiro me jaht

po edhe zhytjen po se po, ama edhe nje nate te kalosh ne jat ne mes deti do ishte fantazi

varet se edhe me ke je :roll:…
un zhytjen e kam enderr :rolleyes:

wow bukur labja

Hahaha o labaj bejm keshtu ne :slight_smile:
sa te behemi 4;) ti zhytu dit e nat e un do rezitem ( edhe un e du notin por i kam frik shum):ciao:

ok :wink: ti na prit ne jaht , se un dhe ulkina do hidhemi

hahahahaha…

Shum ii bukur

Sa enderrojn njerzit

O labja po ne duhe te jemi 4 moj! si thua TA MERIM MAJDIN HAHAH

:o ca thua moj motra??? un dua te zhytem , skam nge te coj ne gjum majdin :bebe:…po qe se e mban ulkina ( ose ti ) edhe mund ta marrim :D…:stuck_out_tongue:

p.s: kur permenda zhytjet , se kisha fjalen per zhytjen si ne foton siper ( se ashtu jemi zhyt 100 her ) por si kjo posht :rolleyes::rolleyes:

Po mir si thua ti ta leme ta han peshqit kte! ps. ii un se kam provu nje zhytje till po me kalle daten ti mua se je fut aq thell ti kujdes moj hereve tjera nga ylli detit!

Te vi un me ju te turperohem turp te me shikoj njeri :stuck_out_tongue: hahaha