Jap 1VPS Administrator + 1 VPS User [FREE]

Pra behet fjale per VPS Administrator & User per ata qe e din se cfare jane dhe perse sherbejne.
Mjaftone qe te komentoni me posht VPS Administrator apo USER dhe ate do ju dergoi ne PM.

KUJDES : VPS nuk eshte legale, pra eshte e hackuar ne menyre ilegale andaj nuk dihet jetgjatesia e saj.

per ilegale ishalla ki e jep sa me shume :smiley: dicka legale thash mos ka…

Po legal askush nuk eshte budalla, te bleej e ti fal te tjerve :smiley:
Keshtu qe un ato ilegal po i fal :wink:

VPS Administrator

Te kisha lut qe njeren me zgjedh e jo 2-jat ne menyre qe tjeter kush me marr tjetren, faliminderit.
Kontakt ne PM :wink:

vps administrator

Me vjen keq po VPS Administrator i eshte derguar @Elti Vlore ka mbetur vetem edhe VPS User qe je i interesuar kontakt PM :wink:

ani ni vps user

Ne PM e ke VPS :wink:

Te tjeret qe jane te interesuar te me kontaktojne ne PM :wink:

edhe mua vps admin.

A mund te ma dergosh edhe mua nje VPS.

Ju lutem te interesuarit kontakt PM ! :mbylle: