Jennifer Lopez rivendos unazen e marteses

Jennifer Lopez rivendos unazen e marteses

[b]Pak dite pas thashethemeve qe shkaktoi mungesa e saj ne ceremonine e ndarjes se Golden Globes, kengetarja dhe aktorja eshte shfaqur serish me unazen dhe per me teper perkrah bashkeshortit Marc Anthony.

Ata kane marre pjese ne nje mbremje gala, Latino Inaugural Gala 2009 ne Uashington. Mesa duket unaza ka shkuar kesaj here me fustanin blu, qe ajo kishte veshur. Lopez e kishte justifikuar heqjen e unazes, duke thene se nuk i shkonte me fustanin e veshur ne ceremonine e Globit te Arte.

Prej disa kohesh qarkullojne zera se cifti, qe ka dy femije binjake, Max dhe Emme, ndodhen ne prag te divorcit dhe se do ta njoftojne ndarjen diten e Shen Valentinit.

Por zedhenesit e tyre kane thene se te gjitha keto deklarata jane te pabaza.[/b]