Jepet me Qera Vile 3-kateshe

Jepet me Qera Vile 3-kateshe ne Durres

Kati i Pare Parking dhe Kopesht
Kati i Dyte 2+1: 2 banjo, 2 ballkone, tarace 120m²
Kati i Trete 2+1 + Soxhorno, 2 banjo, tarace 100 m²

Kushte te shkelqyera, ngrohje me gaz, rifiniturat moderne, e mobiluar, kopesht me peme, uje 24h, sistem alarmi.

Preferohen fondacione, shoqata ose firma te huaja me te gjitha kushtet dhe dyqan me qera nese doni dhe vend pune ose te hapeni aktivitet.

Adresa:

Durres, Rruga Aleksander Goga, Lagja 15 ne Qender te Spitalles pran Stacionit te Autobuzit.

Kontakte:
posta @ lajmerime.net ose dergoni nje mesazh privat!

Fotografi te baneses

Renix ! kam nje mik timin te huaj qe interesohet , sa per shtepine edhe me teper per ambjentet e poshtme ku mund te sistemoje materialet qe ka …

e vetmja gje qe nuk di nese i intereson eshte pozicioni ,sepse ai deshiron te jete diku afer autostrades ??

gjithsesi une do te te njoftoj nese i pelqen vendndodhja e kesaj ndertese !!!

Pyete nje here ne eshte i interesuar! Po ashtu shkembejm numrat e telefonit te bisedojm dhe qe mund ta vizitoj!