Jeta Faqolli provokon plazhistet me bikini mbi motor


Nje stil ‘‘alla brazilian’‘ i rrobave te banjes nxjerr ne pah fund shpinen e Faqollit me shume se kurre dhe ne fakt keto lloj provokimesh Jetes duket se i pelqejne. Se bashku me shoqerine e saj ne nje nga plazhet e Ulqinit kengetarja nuk ka hezituar te pozoje per aparatet amatore.

Kengetarja Jeta Faqolli ka vendosur qe per kete vere aventurat mos te kene fund dhe keshtu edhe performancat e saj provokuese ne bregdet. Me te fundit jane disa foto te Jetes, ku ajo shfaqet ne bregdet me rroba banje mbi nje motor dhe ne skena shume provokuese.

Nje stil ‘‘alla brazilian’‘ i rrobave te banjes nxjerr ne pah fund shpinen e Faqollit me shume se kurre dhe ne fakt keto lloj provokimesh Jetes duket se i pelqejne. Se bashku me shoqerine e saj ne nje nga plazhet e Ulqinit kengetarja nuk ka hezituar te pozoje per aparatet amatore.

Nese je ne plazh dhe pozon mbi nje motor uji kjo eshte sportive, por nese je me rroba plazhi dhe pozon mbi nje motor tjeter kjo nuk eshte asgje me shume sesa fantazi provokuese me te cilen Faqolli duket se ja ka arritur qellimit te terheqe vemendje.

Gjate muajve te stines se nxehte Jeta nuk erdhi me asnje klip te nxehte veror, siq eshte bere e modes per kengetaret e reja, por me nje realizim ndryshe te titulluar ‘‘Shko’‘. Gjate kesaj kohe ajo eshte angazhuar edhe me te tjera aktivitete siq eshte ‘‘Maratona 4’‘, ku se bashku me kolege te tjere kengetare kane udhetuar ne shume qytete duke dhene koncerte.