Jim Carrey ‘martohet’

Aktori Jim Carrey është ‘martuar’ me të dashurën e tij Jenny McCarthy në një ceremoni zotimi në Malibu.
Dyshja, të cilët janë në lidhje që nga viti 2005, kanë zhvilluar një ceremoni zotimi të dashurisë, për të qenë së bashku përgjithmonë.

“Zotimi në themel thoshte se ata do të jenë ‘gjithmonë në dashuri’ me njëri-tjetrin dhe se gjithmonë do të jenë së bashku. Për të dy, ishte po aq e mirë sa një ceremoni martese”, ka thënë burimi.

Dyshja premtuam dashurinë për njëri-tjetri në ballë të familjes dhe miqve, para se të udhëtojnë në versionin e tyre të muajit të mjaltit.

Ky eshte aktor fantastik. Te shohim sa te lumtur do e kete martesen.