John Travolta homosexual ?

Nje Masazhier e ka akuzuar Aktorin e Hollywood-it per ngacmime sexuale gjate nje trajtimi te masazhit. Sipas John Travoltes kjo eshte vetem nje “perralle”.

John Travolta ndodhet ne telashe, nje masazhier pretendon se gjate nje trajtimi te masazhit, ai ishte ngacmuar sexualisht nga Ylli i Hollywood-it ne nje Hotel ne Beverly Hills. E gjitha kjo eshte nje “perralle” tha Menaxheri i tij per Revisten e VIP-ve “People” te Henen. Ne kohen qe i lartpermenduri kishte pretenduar nje gje te tille per Travolten, ky i fundit nuk ndodhej fare ne Kaliforni, por ne fundin tjeter te USA-s tha Menaxheri i Travolta-s. Avokati i masazhierit e kishte dorezuar akuzen dhe priste qe brenda 15 minutash kjo procedure te mbyllej. Por Travolta deshiroi qe akuza te anulohet, dhe ky i fundit te ngrinte akuze kunder masazhierit dhe avokatit te tij.

Ne akuzen e tij masazhieri kishte thene qe Ylli i Hollywood-it ne Janar e kishte ngacmuar ate sexualisht pas nje trajtimi te masazhit, dhe ishte munduar te beje sex me te. Webfaqja e VIP-ve “TMZ” thot qe masazhieri ne fjale i kishte bere Travoltes nje masazh normal prej nje ore. Pas perfundimit te masazhit Aktori i kishte ofruar atij nje masazh kthimi. Kur masazhieri nuk kishte pranuar qe te beje sex me klientet e tij, Travolta e kishte quajtur ate “nje humbes”, dhe pastaj kishte paguar dyfishin e cmimit te masazhit dhe kishte dalur jasht. Kjo thuhej ne Webfaqen e VIP-ve “TMZ” ne lidhje me Akuzen e bere.

joooooooo
po cbejn kta kshu
na i ben gjith vipat homo :o

them se nuk esht e vertet …!!

s`besoj as un te jet e ver8 kjo, por me shum e bejne per para ato…

Ashtu mendoj dhe une

Kam degjuar edhe me perpara per kete qe eshte homoseksual,
po ky eshte edhe i martuar cfar behet keshtu:o

mund ta ket ber dhe per shaka mo…

pastaj amerikanet se kan problem ti pranojn kto gjera … ndaj dhe ky do e kish pranuar nese do ish e vertet
pastaj ky esht i martuar , ka dhe femij …cjan kto qe perfliten :ehi:

ja fusin kot, duan te marrin lek qyl e thojne keto budallalliqe…

joooooooooo nuk eshte e vertet,jane thashetheme absurde keto!..

ai eshte shume burreror madje :D…se duket njeriu jo per gje,kjo pala tjeter e personave,dallohen prej se largu!

haahahahahahahah
sa ka te tille me mustaqe …

Pas akuzes se bere me daten 4 Maj, Yllit te Hollywood-it i eshte bere edhe nje akuze tjeter ne lidhje me ngacmime sexuale. Te dy masazhieret qe kane akuzuar Travolten, kerkojne nga dy Milion Dollare si demshperblim.

Para pak ditesh, me daten 4 Maj Ylli i Hollywood-it ishte akuzuar per ngacmime sexuale ndaj masazhierit te tij, por tani edhe nje masazhier tjeter e ka zgjeruar akuzen kunder Travoltas. Ket’ e raporton gazeta Gjermane ne internet “Bild”, dhe tani te dy masazhieret kerkojne nga Ylli i Hollywood-it nga dy Milion Dollare si demshperblim kunder asaj “ngacim sexual”.

Nuk eshte i vertet ky lajm