Ju nevojiten seriale? Ketu do te gjeni disa site qe i kane..

Ketu keni disa site qe i permbajne serialet e programeve me te njohura. n.q.s nuk arrini ti merrni ju lutem kontaktoni me mua dhe un do tjua dergoj.
siti

    • 1._www.asta-killer.com ( ketu do te gjeni dhe shume faqete tjera)

P.S. KUJDES! Mos u mundoni ti hapni keto site kur nuk keni nje antivirus te instaluar sepse jane te rrezikshme.

Hi…
Une kam nje CRAAGLE ( nje program te vogel ) ku mund te gjeni Seriale- Crack dhe COvers

Hapni Dosjen ZIP dhe klikoni mbi dosjen craagle.exe

pastaj klikoni ne I WILL DONATE dhe zgjith se cfare do, ne kutine ne te djathte shkruaj emrin e programit, lojes apo gjithcka tjeter dhe ne nje kohe te shkuter do te japi nje liste me serale :slight_smile:

perdorim te kendshem -
Armando

EDIT: Lirenti
(linku u fshi)

[quote=white_shadow";p="707]Hi…
Une kam nje CRAAGLE ( nje program te vogel ) ku mund te gjeni Seriale- Crack dhe COvers

Hapni Dosjen ZIP dhe klikoni mbi dosjen craagle.exe

pastaj klikoni ne I WILL DONATE dhe zgjith se cfare do, ne kutine ne te djathte shkruaj emrin e programit, lojes apo gjithcka tjeter dhe ne nje kohe te shkuter do te japi nje liste me serale :slight_smile:

perdorim te kendshem -
Armando[/quote]

shum i mir ky sen… veqse mue spom bon linku :frowning:

po mua nuk ma hap kete adressen qe ke dhene ti sepse thote se kjo adresse permban virus.

ta provojme nje here lale ishalla punon

nje adrese shume e mire per te pare seriale dhe krake eshte:

https://www.crackdb.org

[b]ne kete sit nuk ka viruse

per mendimin tim eshte me i miri[/b]

si tja bej per te hapur linkun? :frowning:

Mjafton ta shkruash tek adresa e shfletuesit tuaj:

cili eshte seriali qe po kerkon?

po kerkoj nje serial (kay ) per NORTON internet security 2009

Perveç adresave sa me lart mendoj se me interes eshte edhe _www.serials.ws

www.serialzdb.com 
www.serials.ws 
www.freeserials.com
www.andr.net
www.serialkey.net 
www.serialarchive.com
www.serialheaven.com 
www.serialsite.com 
keygen.ru
keygen.us
www.astalavista.cc 
www.mscracks.com
cracks-serials.bestelinks.nl 
www.seriall.com
www.anycracks.com

kjo eshte nje permbledhe qe do ta beja edhe un ju sygjeroj keto ose shkarkoni programin CarkDown i cili eshte shume i mire ben te mundur shkarkimin e serialve nga interneti :wink:

edhe craagle eshte shume i mire. nje keshille nga une: asnjehere mos downloadoni ‘seriale’, sepse brenda arkiveve fusin shume gjera. me mire punoni me webfaqe qe i japin serialet online.

Ja dhe nje

https://www.serials.be/