Ju Përshëndes Me Një Këngë..

Pershendetje te gjitheve.

Mendoj se nje teme e tille na nevojitet te kalojme pak caste te bukura por edhe te njohim shijet muzikore te njeri tjetrit. Ju pershendes une i pari me nje kenge qe me pelqen shume dhe qe eshte shume domethense per mua.

Kalofshi bukur,

ns.

Un do tu pershendes me Bob Marley & The Wailers - Could You Be Loved

//youtu.be/ZUUwCW4ClPo

Pershendes te gjithe miqte e mi ne forum me kete kenge…

//youtu.be/MNuDt4xMfz8

pershendes GENTIN me ate kengen qe ka vene vete aty ! :slight_smile:

Nje pershendetje per annen dhe kukllen andej nga lojrat me kete kengen poshte!

//youtu.be/x1GhgoLaZMQ

Pershendes Renix me kete kengen e vizion band : napoloni ! doja ta vija por nuk arrita dot lol !

Ju pershendes me kengen e turqise ne eurovizon 2008…

//youtu.be/0lyxkM0-Oq8

gjithashtu edhe me kengen e bullgarise

[nomedia]https://youtube.com/watch?v=505ej2EAb9U[/nomedia]

Pershendes te gjithe anetaret e Lirenti.com me kengen me poshte dhe u uroj nje dite te kendshme. :slight_smile:

Roxette - Listen to youre heart

//youtu.be/3sJPUTTfNbg

Pershendes te gjithe anetaret e Lirenti.com me kengen me poshte dhe u uroj nje dite te kendshme. :slight_smile:

nel cuore lei - Andrea Bocelli & Eros Ramazzotti

//youtu.be/d2JHOJH5vkY

Flm Emaus dhe une ju pershendes me ket kenge , kalofshi nje dite te bukur

//youtu.be/B0nypbIdS00

Mima flm, kenga qenka fantastime, me pelqeu shume :smiley:

P.s qenke ngritur me oreks sot, duket nga kenga qe ke zgjedhur :lol: :lol:

Ju pershendes me nje kenge shume prekese dhe domethenese.

Scorpions - Humanity

//youtu.be/j0xz_2Ov_As

Ketu mund ta shikoni ne faqen zyrtare: mms://the-scorpions.com/scorpions/humanity.wmv

Ju pershendes te gjitheve me kete kenge.

ALBAN SKËNDERAJ & MIRIAM CANI_LET ME DIE WITH YOU

//youtu.be/iRbWtKh5QKk

hej si ngjiten keto kenget nga youtube

Mi Segundo Intento - Reinald o Alvarez

//youtu.be/_2067BKs6Dw

mnellina na e ver mire kaseten se te ka ngec shiriti :mrgreen: :mrgreen:

hahahahaha…do mundohem.

REINALDO ALVAREZ - MI SEGUNDO INTENTO

//youtu.be/V5syX-XoXOY

e shikoooon?! e gjata :jajaja: :jajaja:

po e pase dy te shtena e nje te vrare ti :mrgreen: :mrgreen:

hahahahha moj ti!! :evil: :evil: :evil:

po he se heren e pare e kisha me dhe kjo si ben. sle rast pa te korigjuar apo kritikuar
pupupupu cpaske qene lol lol lol