Ju pershendes tek Gold Tv :)

Pershendes Altinin dhe Poligrafiksin me kengen ne vazhdim tek Gold Tv :smiley:

Flm :roll:

Edhe un pershendes Kukullen dhe Emaus :slight_smile:

po si e shikoni kete tv e arte ju ?

[b]Kukulla shikoje tek faqa e pare HOME.

[/b]

Bravo Altino :slight_smile:

Nje pershendetje per te gjithe grupin nga muve!! :wink:

Flm Albi, dhe une te pershendes me kengen e pare qe do jepet, dhe ndoshta neser bejme pershendetje drejt per drejt nga Gold Tv :smiley:

Fenks rrusho,shume kenge e bukur edhe pse sja marr vesh nje fjale!xxxxxxxx

Hahahahaha… Nje pershendetje te vecante per ty do bej :smiley:

Shkruani pershendetjet qe doni te beni tani :smiley:

Ju pershendes ty Emaus dhe Altinin me kengen e Ponit!!

ps Flm per kenget shqipe

Flm Albi, une ngordh per Bleron :dashuruar: :duartrokas:

Flm dhe nga ti rrush.Kenga Fotografia me pelqen shume nga Bleri!!

Pershendetje per Kukullen!! :slight_smile:

Pershendes ata qe jane on line me kengen “Zoteria juaj” e grupit “Minatori” nje nga kenget e mia me te dashura

                  Nje pershendetje per Emaus,Peniel,Daku,Ema_d,Kuklla,Mima,Poligrafksi,Insomnia,Carolina,Altini,Anna,Genti,Olsetta,Renix etc!!

Flm Angel…

Flm Engjellushke :slight_smile:

Pershendes gjithe forumin me kengen "Pa pritur " nga Blero :slight_smile: