Ju pershndes te gjitheve

T e gjith antareve te forumit i pershendes falemniderit te gjithve per qdo gje per qdo ndihm faleminderit shum po un me nuk do jem antare e ktij forumit per arsye se me nuk do jem ne qasje te internetit ju pershndes shumm Vazhdoni ju jeni numer 1

Te uroj cdo te mire dhe fat ne cdo aspekt te jetes tende,me vjen keq qe nje antar serioz dhe mjaft i angazhuar te mos jete me pjese e ketij portali,gjithsesi kam bindje se nje dite do te rikthehesh perseri online :slight_smile: apo jo?,dhe besoj se dhe ne lirenti.com.

Te uroj gjithe te mirat…flm.

Pse mi Donnaa cfar ka ndodh…:frowning:
Mos me thuj qe u martove e s’te len burri me ne net…hahahahah:o

Te uroj gjithe te mirat kudo qe te jesh, te prifte e mbara:)