Juventus Milan - Formacioni dhe Foto

Sonte ora 20:40 do te marrim vesh finalisten per Kupen e Italise. Juve Milan konsidorohet per te dyja skuadrat si ndjeshja e vitit!

Formacioni i skuadrave:

Foto nga Juve - Milan

Sa e parashikoni kete ndeshje?

Normale qe me fitoren e :smiley:

MILANIT

Kush te tha ty :smiley:

Eshte e sigurt qe po…skuadra ime ajoooooo,

jane 1 fareeeeeeeee

3-2 per juventusin :smiley:

3-0 per MILANIN timmmmmmmmmmm :smiley:

Sa minuta zgjat 1 ndeshje futbolli? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ej po sa do out te jem,me pyetjen qe me bene me ofendon tani oooooooooo

te jesh e cmendur pas nje skuadre e mos te kesh informacioni eshte t’ia kpusesh vetes 2 here bam bam!

me pelqen futbolli,po mos bertit me ze te larte se nuk dua ta degjoj njeri,hahahaahhahahaha

Ngaterroi andres ky shoku qe te beri kete pyetje ty, te ngaterroi me nje tjeter me duket qe nuk e di kete pyetje

hahahhahahhahhaha ja nje njeri qe me kupton mua,hahahahhaaha,

me ke me Laben do te thuash ti?

Ate e the ti, hahahahahaaa

hahahahhahaahhahahahahhaha po pra do te ta them prap hahahahhaha

Ndeshjen mendoj se e fiton Juventus perderisa fitoi edhe ndeshjen e pare ne fushe te Milanit, Milani do kampionatin.

Ne ndeshjet derby eshte e veshtire te parashikosh
Te tre rezultatet jane te mundshem… mbase nuk e degjenerojne arbitrat edhe kete ndeshje si me Interin.
FORZA MILAN

65:00 1-1 dhe nuk me pelqen ky rezultat

Epo urime milanistve e meritoi milani

ça meritoj! Po luajti keshtu, Barca ka per ti ber ping-pong!

Ishte koment per pjesen e 2-te kur ishte 1-2 milani e mbylli fare juven, por qe u gjet rrugedalja

reno per mua i kan shancet e barabarta me barcen… personalisht kam shum besim qe milani do ta eleminoje barcelone…

mos harroni qe vetem ne e kemi mundur deri tani juven… me erdhi iante qe nuk u kualifikuam…