Kafeja dhe ju

haha :smiley: (y) (y)

Une dhe kafeja kemi mardhenie te ngusht hahahhaa pija 2-3 tani pij 7 ne dite :o…prandaj rri pa gjume…i kpus dhe 1 redbull per shplarje hahahha dhe iken gjumi me pushime…

une dhe kafeja cfare te them 4ose 5 ne dite

kafja dhe un…kemi koooooh qe se kemi par njera tjetren… :stuck_out_tongue:

sa me pihet nje kafe tani,ja te ma bente njrei se pertoj …,aq mire,as pagjumesi sme jep me shijon shume:)

4-5 eshte rrit doza e kafes dhe eshte ul doza e sheqerit

oiiiiii…doktori ma ndaloi…se me nervozon kafja…mirpo une e pi qe e pi…pi 7 :o…vetem sot se di sa mund te kem pire!..

ben mire te kontrollosh veten , mjer i dashuri jote cfare nuk heq prej teje ,se ti rrrike gjith kohen e nervozuar,:):D:p

une dhe kafeja ,shkojme shum dakord:)

:o , seriozisht e ke ti moj ? jam e sigurt qe po te besh nje analiz gjaku , 30% ka gjak , pjesa tjeter eshte kafe :stuck_out_tongue:
jo , sinq,duhet ta ulesh dozen se ste ben mir. dhe thua pastaj pse me dhemb koka…

Se di po pi vertet shume o labe…ca kohe nuk pija…por tani sapo ndjej ere kafe…e dua se s’bene…nuk eshte ky problemi moj motra…eshte vetem se e pi pa sheqer…dhe kjo me jep ndonjehere shije te hidhur ne fund…e me trazon…

respekt reciprok ,kur e dua me vjen ,

Duhet te heqim dore perfundimisht nga njera tjetra…se per ndryshe…kafja rrezikon te mos me shikoj me gjithe jeten hahahahaha…keshtu qe me mire te shihemi rrall e per mall

moj un thash se do na beni kaf ju te dyjat e te jo llaf, oj koprrace se askush nuk ka vdek nga kafeja

hahahhahahahaha po pse nuk pijme dot caj ne…po duhet kafe domosdoshmerisht eee?..

nuk ka vdek njeri nga kafeja…ja do jem une shembull per te tjeret…hahaha

athua? harrova te te pyse ke te dashur ti moj?:mendoj: jo per gje po thash duhet me ardh per ta ngushllu me nje kil kafe:p

hahahahahhaa nuk pergjigjem publikisht une…hahahahahahha se po te jem beqo me ngacmojne…po te jem e zene s’ma var njeri keshtu qe s’ka pergjigje hahahahahahhaahhahahahahahaahahha…pijme caj…do apo jo?..

a si jan ber rinia tani sh frigacak, moj un thash ti bej shoqeri ati pas te ikesh ti se un do hap nje fabrik kafej e dot sjell ty ne radh te par pastaj shofime bejm hahahhahahahaha

po meqe mungon kafeja ben edhe qaj :@ te uriturit ca ti ofrosh nuk e refuzon:(