Kaka i Milanit u be baba

[attachment=1:iweik0hp]kaka_baby.jpg[/attachment:iweik0hp]

Femijen e tij te pare, priti Kaka.
Gruaja e brazilianit superstar te Milanit, solli ne jete Luken, nje femije te shendetshme 3.6 kg

Hajde te na rroje dhe ne hapat e babait :smiley:

Hajt ti rroj dhe ishalla milanis te rritet si babai :smiley:

flm per kete informacion