Kalendari Kupes Botes 2010 Ne Desktopin Tuaj

Deshironi te keni kalendarin e Kupes Se Botes South Africa 2010 ne dektopin tuaj…!!! Une po nje her…:smiley: Rezultate e cdo ndeshje shenohen automatikisht pas perfundimit te saj.

[b]Shkarko Kalendarin E Kupes Se Botes South Africa 2010[/b]

Ose mund ta shkarkoni direkt nga kjo faqe dhe ne gjuhen qe deshironi:https://www.e-link.it/southafrica2010/

Wow sa fantastike shum faleminderit

Flm shume i mire qenka. Kam nje te tille per telefonin. :slight_smile: duhet dhe nje ne pc.

Një kujtesë e mirë.Ju falenderoj.