Kalendari per CHAMPIONS LEAGUE 2011-2012

Ky eshte kalendari per Champions Leauge! Ndeshjet do te jene te forta keshtu qe mos lini asnje lloj pune keto dite! Mbyllni te dashurat/grate ne dhome me çeles dhe shijoini keto ndeshje para ekranit ne stacionin tuaj sport te preferuar HD ose 3D!

E Marte 27 Mars
27 Mars, 20:45
APOEL Nicosia-Real Madrid GSP-Stadion, Nicosia
27 Mars, 20:45 Benfica-Chelsea Estádio da Luz, Lisbona
E Merrkure 28 Mars
28 Mars, 20:45
Marsiglia-Bayern Monaco Stade Vélodrome, Marseille
28 Mars, 20:45 Milan-Barcellona Stadio Giuseppe Meazza, Milano
E Marte 3 Prill
3 Prill, 20:45
Bayern Monaco-Marsiglia Allianz-Arena, Monaco di Baviera
3 Prill, 20:45
Barcellona-Milan
Camp Nou, Barcelona
E Merrkure 4 Prill
4 Prill, 20:45
Real Madrid-APOEL Nicosia
Bernabéu, Madrid
4 Prill, 20:45
Chelsea-Benfica Stamford Bridge, London

Cila skuader eshte favorite sipash jush?

une ngaqe s’eshte liverpool-i…bej tifo per chelsea-n…

Sa keq me vjen perseri Milan-Barcellona!

Faleminderit ReniX :slight_smile:

Milan - Barcelona do ta shikoj gjithsesi ! :smiley:

Kjo do jet bomb Barcellona-Milan

ndoshta shum pak besojen se milani do kaloj barcelonen. por un qe kur e pash shortin dhe pash qe milani do ndeshet me barcelone kam krijuar nje besim aq te madh sa nuk e keni idene. QE MILANI ELEMINON BARCEN… do zoti nuk zgjenjehem

Lexova ne gazete qe milani preferonte te luante me Marsiglia ose Benfica se sa te luante me Barcelonen, ja ndjen friken ::smiley:

Me pelqeu shorti, Real Barcelona mendoj se do dali ne finle, dhe shpesoj ta fitoi Reali, Do jete ndeshja ndeshja e shekullit po dolen keto dy ekipe ne finale.

Shpresoj se do te triumfoj Milano e pere ta ber kete duhet te luaj ate lojen siq mposhti arsenalin ne sansiro !

Po shikon enderr ti me duket, ku ka shance Milani me Barcelon o shoku

Eh, doja te ishin ne finale Milan dhe Barca, por keshtu e denoj shum milanin! por gjithesesi un jam me shume milanist dhe ai esht top, si dihet nga merr!

Hjade pra me thuaj ti pse nuk ka shanc,

Milani i champions league esht krejt ndryshe nga ai i kampjonatit, edhe mos te harroj se ne barcelon jemi mbetur baraz kshtuqe aspak nuk esht befasi nese milani kalon tutje .

Ta them une pse nuk ka shance, sepse Barcelona keto vite eshte ekipi me i mire i te gjitha koherave ne futboll, kurse Milani eshte nje ekip i plakur edhe i lodhur, por befasia nuk perjashtohet asnjhere ne cempjos