Kam fshir nje folder gabimisht...Si mund ta rikthej?

mirmbrema kam nevoj per ndihme tuaj… kam fshire nje folder nga kopiuteri im qe kisha shum muzike te ruajtur brenda. permasat e folderit shkonin diku te 28 gb. do te pyes a ka ndonje mundesi qe ta rikthej kete folder… dhe ta kem persei nepc time. nuk eshte as te koshi e as ne nje vend madje e ktheva edhe pc mbrapa ne koh edhe nuk u kthye? flm

Provo programin Recuva,është pa pagesë dhe mund ta gjesh te recuva.com

ose beji System Restore PC-s dhe do te shfaqet perseri folderi

kryesorja eshte qe te mos zevendesohen cluster’s, mos bej copy/paste ose installime ose modifikime ne pc
derisa te besh recover shmangu modifikimeve

provo keto qe te thane me lart
kur te beshe recover beji ne tjeter HD,jo tek i njejti qe u ben delete
e mira do qe te kishe ndonje live bootcd

mirmengjes. ui ktheva muziakt te gjith mbrapsh ne pc me programin recuva. por problemi eshte se ka shum kenge qe nuk punojne edhe problemi tjter eshte se pjesa me e madhe kengeve nuk kan me emrat e tyre… por jan ngaterruar… edhe jan 11.000 mi kenge eshte e shum e veshtire te rrishe ti vendosish emrat nga e para… pffffff ka ndonje zgjidhje ?

ka ndonje zgjidhje per kete problemin tim? ju lutem flm paolo

Nuk e kuptoj si e paske fshire gabimisht nje flder 28 GB,se 28GB duan pak kohe te fshihet,pra nuk fshihet per njerhere,ka plot programe qe kthejn folderat fotot e tjere,por 28 Gb eshte pak veshtira pasi me sa di nuk mund te kthehen 100%,gjithsesi provoje ti hapesh me VLC ato kenget,pasi ato do jene demtuar.

kliton… folderin e kisha me muzike te nje kompiuter personal edhe po perpiqesha te ti beja share nerrjet domethen qe ta beja folderin te hapej edhe nga perdoruesit e rjetit… nderko qe e bere kete gje. te my computer. vec dikut c dhe d mu shtua edhe nje tjter … qe kishte brenda koplet folderin qe i bera share… dhe un mendova qe skishte lidhje me folderin origjinal qe e kisha te disku d dhe e fshiva… me vone vura re qe me ishte fshire edhe folderi origjina edhe ai qe mu krijua… te my computer. me kuptove?

Aha kuptoj,gjithsesi nuk me ka ndodhur ndonje here dicka e tille,por mendoj se eshte shume veshtire per ti kthyer,pasi jane 28GB,pervec se po te besh nje System Restore te plote,nga Safe Mode.

booo nuk di se si ta bej nje systemrestore te plote nga safe mode sic thua ti. po dija do e beja patjter sepse dua qe ti kem ato kenge se kam nderruar 10 kopiutera dei tani dhe ata kenge i kam ruajtur… dhe tani ti humb per nje pa kujdesi … me vjen shum inate…

Me ndhmoni te kthj fotot e humbura nga kopjuteri im ka ndonje program qe mund me mi rikthej ato sepse mi kan fshir gabimisht

Mere ket program edhe i rikthen fotot perseri :slight_smile:

[b]iCare Data Recovery Enterprise Full me Licens[/b]

:roll::):p:bebe::stuck_out_tongue: