Kamera te fshehta . Scare Prank Killer clown !

Kamera te fshehta te publikuara ne nje kanal ne youtube . Argetuese per ne qe i shohim,po te tmerrshme per ata qe i perjetojne .
Se mendojn kta njerez qe ne terren ka edhe njerez te semur ,e shum te ndjeshem :o

//youtu.be/0RO_HQMvxLo

//youtu.be/WHZPEkZCqwA

//youtu.be/hHjGtBnSv50

//youtu.be/DKqGEIfpeiw

//youtu.be/8xSNiPx791A

Open the door Hhahahaha sa e fort kjo vjen per shkak se njerezit kan filluar ti besojne filmat pak si shume :D:P

po jo ore se ka psikopat sa te duash…manjak poashtu…nrm qe behet e besueshme,ai ja shperthen koken tjetrit sikur te ish reale,sh e frikshme po te jesh ne ate situat…

e vertete njerez te pa pergjegjshem

//youtu.be/xSm3uGf-0OY

I kam par keto , por edhe rrezikojn shume ‘‘neqoftese jan te gjitha te verteta’’

nga kta qe bejn kamera te fshehta , kan vdekur plot ,sepse u kan ber rrengje njerzve te armatosur .
te guximshem jan

si kjo
[video]https://www.facebook.com/viralinks.org/videos/1492623154374206/[/video] :smiley:

kjo duket fake
se nese do ish e vertet, gjeja e par qe ai do bente eshte do ndihmonte shokun .

nuk me duket fake sepse ai e qelloj me pistolet elektrike dhe jo me plumb dhe ai shkoi ta ndihmoj
po keto fake :stuck_out_tongue:

//youtu.be/NWUsSfE4Zzs

wooo ca grushtash :lol: , por i kishin hallall :stuck_out_tongue:
sa i papar ky i fundit

hahaahh i dolen zogjt mbi koke ketij te fundit :smiley: