Ke Anetar do te ftoje per nje Takim Dashurie...

Takimet ne Internet tashme nuk jane me tabu :zemer:, por kete teme thjesht mund dhe mos ta merrni seriozisht!

Takime te kendshme… dhe mos harroni ti blini kepuce lajmsit

Prap kush goc te doj te me thot :stuck_out_tongue:

Me ka then mua je goc per ty?!

leqe… ty ste le komshia! :stuck_out_tongue:

Cfar na bere mo Renix do te na fusesh ne sherre me femrat tani:D

ne po zihemi pa i ftuar e jo ti ftojme per takim dashurie:mrgreen:

jo per gje po aqe kuptojn ato:tongue:

Takim dashurie?..:o

cfare eshte kjo more aman…hapu dheeeeeeeeeee…hapu dheeeeeeeeeeeee…:stuck_out_tongue:

Mos me ftoni se me ndat me gruan :stuck_out_tongue:

shko ne ital… se eshte bere termet ke rastin te futesh aty hahha

Asnje hic

kujt i bie dhjeta eshte e verteta…1…2…3…4…lol…

lol avash se mo i bije ndonje mashkulli:P

hahahaha , uuu sa qesha … :smiley:

Me i llaf per ne te martumit nuk eshte kjo teme :smiley:

Pse nuk eshte:D

ekziston edhe mundesia e tradhtis:p

Mir e ke ti, fundja virtuale do jete dhe tradhetia , hahahahaha :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

hahaaha eeee me ne fund e kuptove lojen bravo lol

se keto te tjerat se kane kuptuar akoma:bebe:

ReniX duhej ta kishte shruar tema ndalohet per te martuart :smiley:

Te gjitha gocat :smiley:

Ik se do te rrahin

@Reni Komshia nuk ka nga ta mari vesh :mrgreen:

harrove te shkruaje…te gjitha pervec Erindes…se eshte e martuar dhe ka 6 femije :stuck_out_tongue: hahahahaha

Ti mos i shiko te tjeret ashtu si shikon veten :wink:

s’ka problem per femijet :P, 6 ti 5 une u kompletua skuadra :lol: