Kenga e re e Elhaida Dani - I'm Alive Eurovision

Kenga e re e Elhaides per ne Eurovizion.

//youtu.be/lZJdWUmxxZw

Si ju duket?

mua me pelqej, te shpresojme per fitoren!

e mire mund te them
uroj dhe une per 1 vend te mire

super, me pelqeu shume kjo kenge, vertete e arrire. shpresoj dhe i uroj suksese ne eurovizion. :slight_smile: