Kenga Fituese e Top Fest 9

Top Fest 9, fitohet nga: Elhaida Dani - S’je me

[video=youtube_share;S7HskMYk6Uc]https://youtu.be/S7HskMYk6Uc[/video]

e mire qenka kenga :slight_smile:

Urime ksaj nuses :slight_smile: :slight_smile:

Un kjo doja qe te fitonte (y)

E meritonte per mendimin tim…me ka pelqyer shume edhe kenga edhe vokali i saj…bravoooooo (y)

//youtu.be/MYG9l-fVS9I

per mendimin tim kjo e meritonte

Sa TEKST domethenes paska…
E bukur kenga , urime .

shume e bukur kenga, e ka merituar me te vertete.

E bukur dhe mua me pelqeu.