Kengetarja me seksi ne Shqiperi Elvana Gjata - Video te RE

Lexuesit e Albaniac e votuan Elvana Gjaten, si kengetaren me seksi ne Shqiperi per momentin, e si per te provuar qe e meriton kete titull me se miri, kengetarja publikon javen e ardhshme videoklipin e saj me te ri, i cili mund te pershkruhet vetem me nje fjale: HOT! Klipi eshte xhiruar ne disa prej vendeve me egzotike ne Shqiperi, dhe mesa kemi mesuar mund te jete nje prej klipeve me te mire ne vite. Nje prej producenteve u shpreh per Albaniac: -“Mos prisni nje klip, prisni nje film artistik”. Ne disponojme fotografite me te fundit nga Elvana si dhe klipin e meposhtem me fragmente nga prapaskenat e xhirimeve. Te henen me date 16, kengetarja do te jete ne Kosove per premieren e videos se kenges “Vetes”, ndersa ketu do ta publikojme eskluzive per web nga mesi i javes se ardheshme.Nuk po ju durohet e? As neve!

//youtu.be/0XoUXdPQOL4

Burimi Nga Revista Albaniac

Waaa sa qenka shendosh kjo!!!

si qenka ber kjo :stuck_out_tongue:

e pash ne Apartamenti 2XL bobo! :smiley:

He te pelqeu apo jo , ti them ndonje fjal ?

hahaaha

Me ka pelqyer shume, por kisha kohe pa e pare :slight_smile:

mbaje per nje here tjeter fjalen :stuck_out_tongue:

mua me pelqen shum :slight_smile: :slight_smile:

kenga e fundit

//youtu.be/51os_8vFyMY

Ehde po te kisha ndonje gje do ti thoja per vete :stuck_out_tongue: haha

eshte me shume stil kjo

e kom dit une qe kjo eshte yll o vlla :smiley: :smiley: