Këngëtarja Shqiptare më Seksi?

Votim te mbare. se shpejti do publikoj te gjitha fotot e tyre siper!

B.Qerreti

E.Gjata

Zajmina Vajsari

I. Gjoni

Zanfina Ismajli

Genta I

[b]Ath! :smiley:

Ath, pervec Rovena Stefes dhe Tunes qe nuk kane lidhje me seksin, te gjithe te tjerat jane nam fare!

Une dy do vecoja: Bleona Qereti dhe Ciljeta Xhilaga!!! :akullore: :akullore: :akullore:

Meqe duhet te jap vetem nje vote, po ja jap Cilit! :D[/b]

Mua me pelqen Elvana Gjata :roll:

Mua me pelqen Ciljeta.

I paskemi gustot njesoj! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Soni Malaj

Nora Istrefi :smiley:

Leonora Jakupi!

Ciljeta Xhiliaga :akullore: :akullore: :akullore: :akullore:
:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Arta Bajrami

Edhe kte e kisha votu per shpirt! :akullore: :akullore:

Edhe kte e kisha votu per shpirt!

Une sdo e kisha votuar vetem…do … e… kisha hedh ne pishin :smiley: :stuck_out_tongue:

un per vete votova Zafina Ismajli

Une votova per Soni Malaj :smiley:

Une pelqej Sonin dhe Cilin por voten ia dhashe Cilit. :smiley:

Votova per Genten edhe pse konkurenca ishte shum e madhe…

nuk munesh me votu vetem nje kto foto tregojn se rraca shqipetare eshte rraca ma e bukur nbot
kush asht me mendimin tem? un votova Nora Istrefin

Une po votova per Nora Istrefin dhe pse ka aty edhe te tjera qe me pelqejn

elvana xhata shume sexi eshte

zafina ismajli eshte me sexi:ciao:

Arta bajrami super bomb sexy