Keni vazo qe sju duhen ? . . .Ja cfare mund te beni

CFAR MUND TE SAJOJME ME VAZOT E QELQIT . . .
Vazot e medha te konservave s’duhet ti hidhni poshte ,sepse do i vleresojme ne menyra te ndryshme per zbukurimin e ambjenteve tona.
Ja pra nje ide shume e bukur! Keshtu u japim vlera te reja centrove demode,qe na kane mbetur neper sirtare per vite me rradhe.

374065_267094670003461_261572140555714_797334_890947753_n.jpg

E ngjisim centron me ngjitese nga jashte vazos dhe e leme te thahet mire. Brenda fusim nje qiri dhe i mbajme vazot ne sallon ose ne dhomen e gjumit. Ne kete menyre krijojme nje atmosfere romantike.

374065_267094680003460_261572140555714_797335_699005765_n.jpg

Vazot qe nuk me duhen i perdor per te bere gogozhare

nga tymi qiriut ajo do behet sterr e zez brenda pak minutash

kto jane per molotov

Keto per molotov quhen shishe, kurse ato quhen vazo, jane ndryshe keto dy gjera

Shume ide e bukur, por ato rrobat ku do ti gjejme!