Kerkes per baner te levizshem

kerkoj njer baner qe leviz me emrin besi-forum

Besi me shume informacione per kerkesen

Ki parasysh: permasat dhe nje pershkrim per ngjyrat

me ngjyr qfar te dush nese ban me qit foto qite 50 centin emrin besi-forum

ja ku e ke

per here tjeter mundohu te jesh me i qart

jeni te lutur mos ta fshini adresen https://www.lirenti.com

shum flm njeri a zuper po duket

pershendetje a mundeni edhe nje baner te levizshem me ma ba https://www.top-besi.de per top list po me vyhet

ngjyra sipas shijes suaj mir se vini top-besi flm per mirkuptim

ej njeri nuk ma bane ket baner se po me vyhet per top list

Jam duke e Punuar , ki pak durim :slight_smile:

tung :twisted:

ok njeri me fal a

Ketu eshte imazhi
ta Gezoni…