[KERKES]Per Ranksa

Tung Lirenti/Antaret e Lirentit Kush mund te mi bej keto ranksa per forum
Ju lutem sa me shpejt :slight_smile: Edhe mos te jen shum te gjera po 150x130

Administrator -
Web Master -
Super Modernator -
Modernator -
V.I.P. -
Fillesta -
Antar/e -
Antar/e Rregullt -
Antar/e me pervoj -
Super Antar/e -
Mega Antar/e -

Faliminderit :slight_smile:

A jeni tu mi ba a jo kallxomni mos te pres palidhje se 100 her ju kom ba kerkesa kurr smi keni plotsu as pergjigje som keni kthy qofse jo mshilne ket tem thamammit :@

Max 4 ti bej une neser! zgjidh ke do!

Qeto
Administrator -
Web Master -

Super Modernator -
Modernator -
V.I.P. -

Ait bani 5 :?

Valla mi keni ba hallall ju koft :@

Ja ku i ke disa ranks.

Shume te bukra i paske bo Reno…

Flm, me kishte anashkaluar kjo tema, prandaj u vonova!
:slight_smile:

Flm ReeniX

shum te bukura…do i marr dhe un per te forumi im…

ja dhe disa te tjera i gjeta ne net mundohuni ti beni CROP cdo Ranku


          [IMG]https://i40.tinypic.com/312h9xl.png[/IMG]

kjo foto e fundit ka ranksa me te bukura per mendimin tim

Ka dhe me te bukura :slight_smile: dikur kur merresha me keto pune, diku, kam fitur çmimin e pare per ranksi me i bukur :slight_smile:

po gjeta ndonje kopje do e postoj :slight_smile:

Te bukra qekan dhe kto qe paska fut kristimcs…

se shpejti per Lirenti.com po vjen nje seri speciale dhe shume e veçant!

punimi qe fitoj ishte:

Reni e pse te kta ranksat e ke ba
P2P Admin

P2P do te thot Peer To Peer por nk e di me ca kuptimi e ka ven Reni