[Kerkese]Dy llogo 100 x 100

Hej Lirento e di qe te kam lodhur keto dite :frowning: mirepo po i bej nja dy kerkesa.
Me duhen dy llogo me 100 x 100 pixels.Me duhen per reklam qe do vendosen ne faqen time.Njera duhet te jete me mbishkrim www lushnja.net dhe te beni ndonje gje te bukur ne te mundesisht te shkoje me faqen albmp3.net , dhe nje tjeter per nej radio qe quhet RadioIliria,vendosni edhe ne te ndonje gje te bukur…dhe te shkoje me faqen albmp3.net
Kalofshit mire!


Shkarko

Ne fillim kete kerke,

te tjerat jane duke ardhur

tung

Ome u ben??

e para lushnja

dhe tjetra iliria.

Hej plako ket RadioIliria a mundesh qaty posht me ja shkrujt Kliko per ta degjuar.
Flm per tjerat°!

duhet te me thuash qe ne fillim sepse nuk i mbaj asnjeher filet PSD

ja ku e ke kesaj radhe

Thnx bro :smiley: