[Kerkese]Logo urgjent

pershendetje antar të forumit lirenti.com Po e postoj ket tem sepse me duhen 2 Logo për Forumin Tim nese kish pas mundesi mem ndihmu naj kush.
logot duhet të jen me dimenzion 620px X 169px dhe ti pershtatet forumit https://www.hacking-team.net.tc
Ngjyra e Logos Së Par:Ngjyr të Kuqe Me Të Zez
Teksti Që Duhet Të Shkruhet Në Logon e Par:WwW.HaCkInG-TeAm.NeT.Tc Dhe Përfundi Saj Kontakoni:lirimi-crack@hotmail.com teksti duhet të jet me Ngjyr të kaltër
Kurse Logo-Ja e dyt edhe kjo duhet te jet me dimenzion 620pz x 169px Ngjyra e Logo-s:Ngjyr e Kaltër Në logo duhet të shkruhet Hacking-Team Në Fund Të Saj Hapesira Juaj Në Internet dhe në fung Regjistrohu me ngjyr ë kuqe
me nevojiten se paku deri në 2 dit ndihmomëni please

a ka don me mi ba kush qeto logo apo jo tregoni bile ta di

Nuk ka logo urgjente ketu se nuk eshte spital, por ti po te ishe nga ata nuk beje logon e pare dhe zdukeshe dhe kujtohesh te vizitosh sa her ke nevoj per logo, duhet nje minimum postimesh.

lexo rregullat Si te kerkojme nje logo me pare

Gjithe te mirat

o shoki po me vynen bre hajt ndihmomni dikush ska problem edhe postime do te bej vetem mi beni qato logo ju lutem please

[b]Ta bo shoku re lale! :smiley: Vetem se logot urgjente jane me pagese! Se une po lej biznesin tim pergjysem qe te merrem me logot e tua!

Sherbimi te kushton 50 Euro! Dhe cdo gje e ke gati ne 20 min!

Po te interesoi, duku knej verdalle! :smiley: :smiley: :smiley: [/b]

per para valla nuk kam per veti nese mund dikush te me ndihmoj kshtu pa pare mir nese jo thuni smujm met mdihmu edhe u kry po e shef qe as lirenti.com nuk po me pergjigjet ne ket pytje

Limi, une i bej me lire se ky me lart.

Dy do ti?

7 euro njera, te dyja 14, po deshe kontakto. Falas nuk bej me.

Gjithe te mirat.

[b]Pse na prish pazar ti me?

Bo bo! Filloi ankandi ketu! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/b]

A ke ndonje menje me e nez ate msn ti re, meqe ra fjala?? :smiley:

Nese doni me mi ba pa pare edhe qeto dy logo mir nese jo lene krejt

Ja ku e ke shoku:

uroj te pelqej dhe ta mbash premtimin…

gjithe te mirat :slight_smile:

O shoku, ja ku e ke dhe tjetren :smiley:

Qe edhe un nja te thjesht hehe !!!